Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Legolcsóbb minőségi táp ehhez...

Dominik137 kérdése:

Legolcsóbb minőségi táp ehhez a konfighoz? Msi z97 gaming 5 i5 4690k hyperx savage 2x8 gb ram gigabyte gtx 750ti ASUS ROG Claymore rival 300, zowie eca-2 acer predator xb241h 144hz

Figyelt kérdés
2017. ápr. 5. 08:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Most vennéd? Játékra? Mert akkor nemnemnemNEM! :D

Ezzel sajnos nem sokra mennél.

2017. ápr. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a lap proci még oké, de a videókártya nem passzol ehez a géphez :D
2017. ápr. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

ez már meg van :D

és gtx 1080am van nem 750ti xd csak az elődjét írtam és cserélem majd 4790kra a procit de jelenleg nincs még szükségem rá

2017. ápr. 5. 12:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Kérdés tuningolni is akarod, vagy megelégszel a gyári turbóval.


Ha tuning is a célok között van, akkor Corsair RM550x, super flower leadex, be quiet straight power meg a többi. 30 guriga körül vannak.


Ha megelégszel a gyári turbóval is, akkor corsair cx450m, enermax triathlor, be quiet pure power, super flower golden green stb.

2017. ápr. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

15 ezer alatt nincs semmi?

van tápom evga supernova g1 750w csak jelenleg szerviz alatt a pcxnél ma küldtem vissza és mivel gépen is dolgozom nem jön jól hogy nincs gép és nem tudom meddig tart a szervizelés mert még csak ma adtam a futárnak és ki hagytam a tápkábelt de csak sima mezei tápkábel csak lehet helyettesíteni

ideiglenesen van rá szükségem

2017. ápr. 5. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!