Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nekem egy olyan problémám...

Puporka ádám kérdése:

Nekem egy olyan problémám lenne hogy nemrégibe vetem egy acer e5-522g625u laptopot de sajnos mikor elsőnek telepíttetem nem jól állítottam be mert akkor cd röl telepítettem de most meg usb röl szeretnék de sajnos?

Figyelt kérdés
nem tudom behozni a biost ha valaki segíteni nagyon megköszönném minden bilentyűvel probáloztam de sajnos semmi reagálás rá kombináciokal is póbáltam tudnátok segíteni?
2017. ápr. 6. 18:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Minden Acer laptop F2-vel lép a biosba.

Bekapcsoláskor azonnal nyomkodd a gombot.

2017. ápr. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hiába nyomkodom sajnos semmi reagálás automata cd butolás van beállítva és így sajnos nem tudom mi tévő legyek
2017. ápr. 6. 19:58
 3/10 CspCsj ***** válasza:
Fn+F2
2017. ápr. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igen úgy próbáltam
2017. ápr. 7. 04:50
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem kell Fn, csak simán F2, nálam azzal működik, az enyém is Acer, és már bekapcsoláskor el kell kezdeni nyomkodni.
2017. ápr. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ezt én is tudom nem első gépem de sajnos nem válik be ezek azt mondták nekem hogy a win 10 re jön egy frisítés és az majd meg oldja a problémámat de kétlem
2017. ápr. 7. 17:12
 7/10 CspCsj ***** válasza:

Ha sem az F2, sem az Fn+F2 nem reagál bekapcsoláskor, akkor Windows 10 rendszerből próbáld, pl.:

https://www.youtube.com/watch?v=UPIUkPGaGys

2017. ápr. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
azt is csináltam nem tudom mi lehet a probléma a videó alapján csináltam és semmi bejön a win 10 oszt kész
2017. ápr. 8. 15:05
 9/10 CspCsj ***** válasza:

Itt Shift+Leállítást írnak, majd bekapcsoláskor már nyomva tartani az F2-őt:

[link]


Vagy hasonlóan: Shift + Újraindítás > ezután kék (szürke?) szöveges képernyőnek kellene megjelennie > Hibaelhárítás > Speciális lehetőségek > UEFI vezérlőprogram pontra a BIOS-ba lép.


Látatlanban több nem jut eszembe.

2017. ápr. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
én nem tudom ezt is megcsináltam akkor is olyan mint ha csak újra indítanám a gépet.
2017. ápr. 9. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!