Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videó kártya driver telepítés...

Halikjani kérdése:

Videó kártya driver telepítés után bootolásko elmegy a kép?

Figyelt kérdés

Hello az lenne a problémám hogy van egy amd radeon hd 5450 (1GB) es videokártyám és driver telepítés után ujrainditáskor windows felirat után elmegy a kép.

csökkentett módban működik.

Már nagyon sok drivert probáltam már nem tudom mia gond alaplapi video kártya nincs. remélem valaki tud segíteni.

alaplapom :msi P43T-C51

2-giga ram

420 as táp

proci: intel core(TM)2 duo cpu E7400 @2800Ghz

windows 7 64bit oprendszer


Van egy másik videókártyám 256 os Nvidia az rendesen működik. legutóbb kértem egy 1 gigás nvidiát kölcsön azzal is ugyan ez volt a gond :(



2017. ápr. 9. 11:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Illesztő nélkül is működnie kellene.

Nem biztos, hogy a videó kártya rossz, lehet vmelyik memória modul hibás, vagy az alaplapnak van hibája, esetleg a vga slotnak.

2017. ápr. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem szoftver inkompatibilitásnak tűnik. Mielőtt telepítenél drivert, uninstalláld a videodrivert csökkentett módban, és csak utána telepítsd a HD 5450-eshez a drivert.
2017. ápr. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
alapjáraton működik a kártya a szabványos vga val rendesen működik csak telepítés után nem akkor kell használnom a csökkentett módot
2017. ápr. 9. 11:20
 4/9 A kérdező kommentje:
bocsi kicsit értelmezhetetlenül irtam le:D
2017. ápr. 9. 11:21
 5/9 anonim ***** válasza:

Analóg vagy digitális kábellel van összekötve a monitorral.

Valószínűleg rosszul észleli a felontást. Először ilyet NV 7xx,9xx kártyáknál tapasztaltam amikor dvi/dsub átalakítós analóg jelet kapott, digitálisan simán ment.

2017. ápr. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

ezt most nem igazán értem :D

VGa val van rákötve a monitorra és már próbáltam hdmi vel is a TV re digitálisan hogyan tudom rácsatlakoztatni?

2017. ápr. 9. 11:45
 7/9 anonim ***** válasza:

A HDMI digitális, a DSUB analóg.

Ha hdmi sem ad képet akkor ott valami probléma van.

2017. ápr. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sajnos az sem ad képet :( próbáltam ujra rakni a biost valamiert nem engedi alaplapi, driverek már fent vannak fogalmam sincs mi lehet a baj, meg olyasmit találtam hogy felbontásnál a kepernyo frissites 60 mhz (gondolom mivel nem lehet álítani nincs olyan opcio nem tudom miert) es a kártya 88 al megy de sehogysem tudom lehúzni 60 ra mert a catalyst nem adja be ezt az opciot. Bar lehet hogy nem ez a probléma forrássa de már nem tudok mire tippelni
2017. ápr. 11. 13:25
 9/9 A kérdező kommentje:
Valakinek van ötlete?
2017. ápr. 12. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!