Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyiért tudnék eladni egy...

Mennyiért tudnék eladni egy FX8350 procit és egy hozzátartózó MSI Gaming 970 alaplapot?

Figyelt kérdés
mind a két termékre még van 1 év bolti garancia.
2017. ápr. 10. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért akarod eladni? Nincs azal semi gond ha megvan csak ha most szeretnél venni akor nem éri meg am3+ra gépet épiteni,amugy ez a konf.még 3,4 évig nyugottan megálya a hely€t! Bocs mobil!
2017. ápr. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Inkább egy komojabb vga t vegyél hozzá!
2017. ápr. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Egyik fórumon , belinkeltem hogy milyen gépem van azóta, csak azt irkálja nekem mindenki üzenetben , hogy szabaduljak meg tőle ameddig még lehet és helyette építsek gépet intel G4560 alapokra mert kevesebbet eszik meg ezerszer jobb mint a jelenlegi FX-es gépem.


Meg nyár végén alapból terveztem volna új gépet venni. De nekem picit karcsúnak tűnik ez az intel. Tény hogy újabb meg ht-s is de mivel tudhat többet az FX8350-nél ?

2017. ápr. 10. 19:14
 4/9 anonim ***** válasza:

Thermy Kiskőrös? Amit kiírtál ár reális érte.

Lap 20k, CPU 30k.

2017. ápr. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

G4560-ból gépet építeni? Na ez melyik vérpistike mondta? Irodai munkára tökéletes az tény...

Ha játszani akarsz, akkor i7-7700K, de legalább i5-7600K.

Persze az is számít milyen videókártyád van/lesz.

2017. ápr. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=zrKFPTgs32I

nem tűnik nagy különbségnek de nem mind1 a minimum és maximum az intel stabilabb az fx meg szórja az fps-t fel le

de én is spórolnék még aztán egy i5 7400 már vígan elég mindenhez

2017. ápr. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Más kérdés hogy nem éri meg eladni.

Én vennék valami jó léghűtés és valami minőségi tápot,aztán mehet az OC ameddig csak lehet.

Hidd el nem lesz gyenge.

#5.Te el vagy tévedve.

Egy G4560 simán hozza egy I3-6100 szintjét,bőven jó játékra is aki nem akar csillió FPS-t 20X elsimítássál.

FHD elég ha nincs rá sok pénz.

2017. ápr. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Erről én nem váltanék arra a pentiumra, annyival nem jobb h megérje egyáltalán foglalkozni vele. Ha lényegi gyorsulást akarsz minimum egy újabb fajta i5-ben gondolkozz. Vagy ha nem sürgős kihúzhatod még az fx-el is 1-2 évig.
2017. ápr. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ugyan g4560 hogy leverjen egy fx 8xxx procit no ne nevetesetek mán ne a youtubon öszevagot videokra élveszkedjetek az hülyeség! :D kérdezö én számitogépek öszerakásával foglalkozom és hidd el nem egy tesztet csináltam mán ahol egy jo oc.zet fx körbepofoszta még az I7 4xxx is! Inkább szerez egy jo tápegységet,hűtést és oc. meg az a lap csodákra is képes csak tud kihasználni.De én személy szerint inkább egy rx480 vennék az a proci melé és mehet minden full hd ben.De ha mindenképen gépet akarsz épiteni akor I5 6-7xxx ra épitcs minimum vagy ryzen re!
2017. ápr. 11. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!