Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen billentyűzet vegyek?

Milyen billentyűzet vegyek?

Figyelt kérdés
Mechanikus billentyűzet szeretnék 40k környékén gaming célra.

2017. ápr. 11. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Áruljátok már el, mi a p_csömet szerettek ti ennyire a régi, ósdi, csattogós-kattogós bumszli klaveszokban, hogy még ráadásul ennyi pénzt kidobtok értük? (A makró gombokat, a háttérvilágítást ne említsétek, az más típusú klavikon is megtalálhatók)
2017. ápr. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sokkal tartósabb, emellett sokkal biztosabban érzed, ha megnyomsz egy gombot.


A hangot meg befolyásolja milyen technológiás a gomb, nem mindegy hogy egy cherry mx black, brown, red fajtáról van szó.


Én személy szerint túl sok értelmét játékra nem látom, mivel több erőt kell kifejteni és ez hosszú órák után fárasztó az ujjnak (nekem legalább is az volt mikor egyszer kipróbáltam ismerősnél), az aranyozott meg árnyékolt kábeleket, a fix 6-8 egyszerre lenyomott gomb érzékelést meg egy sima minőségi is tudja (a fényekkel együtt).

2017. ápr. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Passzolom miért, Nekem a slim billentyűzet ami bejött.

Igazából az is megfelelne ha csak egy érintő panel lenne,

nem igénylem a gombokat, kattanást, meg bármit.

Ez kb. olyan hogy van aki ezt, van aki azt szereti.

Egyiket sem mondanám se jobbnak, se hatékonyabbnak, de még csak tartósabbnak se.

Olcsóbb 1000~2000 ft -os bármelyikből kevesebbet bír, de a 20-30 ezres se bír annyival többet.

A középkategóriás 7~8 ezer ami egy billentyűzet reális értéke.

Vezeték nélküliben olyan 12 ezerben vannak ezek.

2017. ápr. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Magyar kiosztásút csak Tesoro-nál látni, ami normális minőségű, ha az angol nem zavar, akkor amelyik szimpatikus, típust illetően meg itt meghallgathatod milyen a hangjuk:

[link]

2017. ápr. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!