Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valki/valami tanács?

Valki/valami tanács?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olyan problémám lenne, hogy van nekem 2 DB w. d. v. r. típusú 80gb-os hdd-m 100/100-as hds szerint és nem akar működni, hdd regenerátorral aztmutatja, hogy nincs Bad sector, kábel csere és más pcnél is fent áll a hiba, gép felismeri, másolni szeretnék/nénk rá és közli a gép, hogy a windows intéző leállt, fagy a gép "ledobja" a rendszer, semmi nem segített. Remélem esetleg tudna valaki segíteni nekem. Ram-ok jók, alaplap is jó minden jó csak a hdd-m nem akar valamiért működni, már több ember is nézte a gépébe, nem zörög kattog, halk. Szerívbe sem csináltak vele semmit, pedig már 2* volt úgy ahogy el küldtem vissza is küldték nekem.

2017. ápr. 12. 12:04
 1/5 anonim válasza:
Újra kellene particionálni, majd normál (tehát nem gyors) formázással leformázni.
2017. máj. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam,de nem sikerült.Formatálás aztán vissza gépbe, ideig-óráig látja de amint megnyitom "dobja is ki a gép"
2017. jún. 4. 20:16
 3/5 anonim válasza:
Amennyiben egy másik gépben és pl. Live Linux környezet alatt akár EXT4 fájlrendszerre való particionálást követően sem működik, akkor vélhetően nem a lemez, hanem a lemezvezérlő hibás. Akkor azonban már le kell mondani róla.
2017. jún. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Válaszokat köszönöm!

A másik gép is ugyanazt a hibát produkálja. Az is látja BIOS is,amint meg szeretnénk nyitni vagy csak másolni rá dobja a gép és lefagy. Úgy vettem kb 2 éve hogy 2,5 hdd és benne van egy keretbe ami 3,5-s, lehetséges lenne az, hogy nem bírja a noti hdd-t a gép? Van még egy ilyen hdd gépbe azzal semmi baj nincs! Mai napig üzemel.

2017. jún. 7. 09:43
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ!! Sikerült megcsinálni!! Üzembiztos, vagyis csak teszt de eddig no para... minden látja, másolni, törölni tudok róla....
2017. jún. 9. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!