Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Palit vagy zotac nvidia...

Palit vagy zotac nvidia kártya a jobb? melyiket vegyem?

Figyelt kérdés

asrock alaplapom van ami elvileg a strix 1050el tuti barátok de inkább ezen a kettőn akadt meg a szemem:


ZOTAC GeForce GTX 1050 Ti OC Edition 4GB

[link]


Palit GeForce GTX 1050 Ti Dual OC 4GB

[link]


kb ugyanaz a fogyasztás és húzás mégis a palitnak van 6pin csatlakozója, kérdésem az hogy melyik lehet jobb? stabilabb lenne a palit a csatlakozó miatt? vagy az csak az overclockolni vágyóknak előny?

egyébként hogy is müködik ez a 6pin dolog?) ha kéri kártya akkor kap 20w pl vagy végig nyomatja belé? hülye vagyok elektronikához sry :)


legerősebb 1050ti-t szeretném venni és anno palit volt 750ti-m is ami elv felülmulta társait tesztekben, viszont azt halottam hogy zotac jó hűtésben



2017. ápr. 13. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
A Palit szebb is szerintem.
2017. ápr. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A zotac nagyon jó márka és erősebb 1050ti nem nagyon van.


De ha van egy kis plusz ASUS Radeon RX 470 4GB GDDR5 59.000 jóval erősebb mint bármilyen 1050-es.

2017. ápr. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

kösz de most atit egyenlőre kerülném ez a crimson driver háthadnemondjam szalnah majdtalán egyszer)

nem néz ki rosszul egyik se viszont palitról nem igazán találok firestrike teszt pl, zotac meg kb 2x annyit kapott benne mint a 750em amit most próbálok eladni

2017. ápr. 13. 20:42
 4/8 anonim ***** válasza:

Semmi baj nincs a Crimson driverrel. Bezzeg a nyomorult NV nem képes kiadni egy épkézláb drivert, Battlefield 1-ben rendszeresen kapok a hibaüzeneteket... GTX 480, 580, 680, mindegyikkel ez van/volt...


Hogy a kérdésre is válaszoljak: inkább a Zotac. De ha van pénzed egy RX 470-re, az lenne a bestbuy...

2017. ápr. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

nemtudom én fordítva tapasztaltam negatívumokat :) de ki ki hogy járt, amúgy igen hardwerileg én nekem is fenakadt szemem 470en :)

egyébként egy kb ugyanolyan kártyán ugyebár palit/zotac miért van ez a 6pin különbség? mikor am is 300w táp ajánlott mind2re :D csak overclokereknek van vagy ad némi stabilitást?

2017. ápr. 13. 21:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Komolyabb feszültségemeléses tuningnál lehet értelme a plusz tápcsatlakozónak.
2017. ápr. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az első, mivel 50 ezernél többet bűn kiadni ezért a kártyáért. Sőt, a helyedben inkább a legolcsóbb 1 ventist választanám. Egyébként 1050Ti és 1050Ti közt csak nagyon nüansznyi különbségek lehetnek teljesítményben, nem kéne ezt annyira túlmisztifikálni.
2017. ápr. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát tény hogy már 50 is sok, igaz 750ti se rossz teljesítmény mai napig, azért is nehezen adtam ki 40körüli összeget anno, de ezzel 1050ellel mivel 4gigás is alapból egy ideig nem kell majd kártya miatt fájjon a fejem gondolom vega hbm/hbm2 ide vagy oda
2017. ápr. 13. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!