Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Igaz, hogy a Logitech G402...

Igaz, hogy a Logitech G402 Hyperion Fury egérnek olyan jó szenzora van?

Figyelt kérdés
Sok helye olvastam,de furcsának tűnt, hogy 20.000Ft körül van.Főleg FPS-hez kéne alacsony DPI-n használva.A szenzor tényleg nagyon érzékeny, illetve pontos lenne kis mozdításoknál?Személyes tapasztalatokat is szívesen fogadok.

2017. ápr. 17. 02:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, tekintve, hogy alig dragabb a g403 / g502, amikben pmw3366 szenzor van. Annal nincs felesleges es idegesito gyorsulas semmilyen dpi beallitason, es sokkal pontosabb (nincsenek mikro ugralasok).
2017. ápr. 17. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Illetve jelenleg ez az egyik csucs jatekra tervezett szenzorok kozul (razernel at van nevezve es 30 alatt nem kapni ilyesmi szenzoru egeret naluk) , tehat a pmw3366-ra mar mondhato, hogy olyan jo.
2017. ápr. 17. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon jó, de nekem kicsit nagy, és a formája miatt nehéz felemelni. Igazából a G szériás Logitech egerek egyikével sem foghatsz mellé, még a legolcsóbb is kilométereket ver a konkurencia 90%-ára. Nekem van egy G900-am, egy G403-am és egy G203-am is, de egyiknél sem tapasztaltam késést vagy pontatlanságot.

Ha nincs szükséged 8 programozható gombra, én mindenképpen a G403-at javaslom, szerintem jelenleg a legjobb egér a piacon. Szenzorosan és szoftveresen is remek,de a formáját annyira eltalálták, hogy az én óriási yetimancsomtól az unokahúgom pici kezéig mindenkinek kényelmes.

2017. ápr. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!