Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Párom meglepett egy FX8350...

Párom meglepett egy FX8350 processzorral használható ez játékra valamilyen szinten?

Figyelt kérdés

Barátnőm már régebb óta tudta , hogy gépet szeretnék fejleszteni ,és a születésnapomra meglepett a fent megnevezett processzorral meg egy GIGABYTE GA-990X-Gaming SLI alaplappal. Szerintetek használjam ezt így vagy próbáljak meg rajta túladni minél hamarabb ?



Egy A10 7890K processzorom volt eddig egy ASUS RX470 VGA-val párosítva. Pl, a Battlefield 1 online része az nekem teljesen felejtős az A10-es procival. Ezzel az FX-el jobb lenne a helyzet ? Megbántani se akarom , de én sok jót egyelőre nem olvastam az FX8350-ről.


2017. ápr. 17. 14:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha neten vette, akkor visszatudod küldeni 2 héten belül. :D
2017. ápr. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
az a baj , hogy több mint egy hónappal ezelőtt már megvolt vásárolva csak elrejtette a házban..
2017. ápr. 17. 14:42
 3/9 anonim ***** válasza:
Bf1 multihoz nem túl ideális. Szerintem próbálj meg túladni rajta, hátha értelmes áron elviszik.
2017. ápr. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ultrán 50-60 FPS megvan.


https://www.youtube.com/watch?v=oKoBJb8dyak


Te tudod mit szeretnél hosszútávon. 1-2 játékkal játszani, vagy minden új játékot kipróbálni. Az utóbbira lehet nem lesz jó, de az előbbire tökéletes, azért nem egy tré proci ez, tehát nem laggol lowon egy új játék sem. Lehet kompromisszumokat kell kötni később, de én nem tölteném fel azonnal a hardverapróra. Bár ez én vagyok. Ha te ennél többre vágysz, pláne hosszútávon, akkor add el kipróbálás nélkül. Akár úgy, hogy csere, beszámítás is szóba jöhet, vagy ráfizetsz az új proci árára, ha csere szóba jöhet, és az többe kerül, stb.

2017. ápr. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jobb a mostanidnál, minden játèkot visz kompromisszumokkal.
2017. ápr. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Csak te válogas nem hogy örülnél neki igaz nemegy mai gyerek a proci de még ma is megája a helyét böven a te régi procidtol meg 100szor többet ér. Cseréld át csak vigyáz utána nehogy ö is átcsereljen teged! Képzeld el a szitut forditva pl.te venél neki egy gyürüt ö meg asztmondaná hogy nemtetszik neki elmene és kicseréltetné no ugye ;) külömben meg miért nem vettél te akor hamarább már magadnak intel t!?
2017. ápr. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Mert nuku lové igaz? Ugyhogy jobbanteszed ha befogod és örülsz annak amit kaptál és ne válogas!
2017. ápr. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 3 napos mákos lecsó ***** válasza:

OFF: #6-#7

Ugyan az az ember, elég laikus a fiú...



Szerintem tedd be, van tápod/hűtőd? Mert ezzel a lappal simán felrángatnám 5Ghz-re úgy már elég erősnek számítana ;)

Örülj neki! Jobb mint a mostani, az FX magonként elég gyengus, de hát ha ez van, használd egészséggel.

2017. ápr. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igazából nem értem mi ez a nagy gyűlölet az FX 8350-esekkel kapcsolatban. Mármint, azt értem hogy az Intel ma már alacsonyabb árkategóriában jobbat kínál, illetve az i5 többnyire mindig jobb alternatíva volt, de ez egy olyan 2012-es processzor, ami még ma is megállja a helyét, ha valaki nem csúcs grafikán akar játszani 120 FPS-el. :D


Lényegében mivel ingyen volt, én verném a tökeimet a falhoz örömömben, pakolnám össze akár a mostani helyére, akár külön gépként, mert nem egy rossz processzor az. Sokkal jobb mint az A10-esed.

2017. ápr. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!