Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » VGA húzása, de hogyan?

Bartizál Sándor kérdése:

VGA húzása, de hogyan?

Figyelt kérdés

Van egy HP Compaq Elite 8100 SFF gépem, na ebbe nem szeretnék vga-t venni csak a Vram-ot szeretném növelni nem nagyon csak éppen egy kicsit. Na ezt hogyan mivel nem nagyon értem a gép BOID-át. Gép config:

-Intel Core i5 650 3,2 Ghz

-8Gb ram 1333Mhz

-Intel HD Graphics

-320Gb HDD

-Windows 10 Home edition x64



2017. ápr. 17. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Integrált húzni nem lehet illetve a vram-ot egy videókártyánál se lehet növelni!

(Elsőnek nem ezt akartam írni hanem egészen mást,de tudom én is voltam ezen a szinten pck-el kapcsolatban)

2017. ápr. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De lehet mivel haveromnak a régi alaplapján lehetett ram-ot növelni de ezen nem értem, hogy is kellene. Remélem valaki tud majd segíteni!
2017. ápr. 18. 12:39
 3/6 anonim ***** válasza:
A haverod miért nem segít? (Ha már egyszer ugyanilyen alaplapja volt?)...
2017. ápr. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha azért külön pénzt kérnek a gyártók, hogy több vram legyen, akkor azt mért lehetne ocval növelni? Egyébként integráltat nem lehet húzni...
2017. ápr. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De hogy nem régen is meg most is lehetett csak most már el van rejtve!
2017. ápr. 29. 22:21
 6/6 A kérdező kommentje:
Át gondoltam nem VGA-t húzok ha nem az alaplaphoz építek házat
2017. júl. 16. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!