Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Logitech G25, szoftware hiba...

Logitech G25, szoftware hiba vagy hardware hiba?

Figyelt kérdés
logitech G25 kormánnyal tolom és eddig semmi bajom nemvolt a Forza Horizon 3-ban ,de legutóbb bekapcsoltam a játékot és észrevettem hogy az 1-es sebesség helyén a rükverc van és így tovább..tehat ha 6-osba akarom rakni akkor lekell nyomnom a kart és úgy berakni hatosba(mintha hátramenetet raknék)-.-...és a logitech programban meg rendesen mutatja hogyha 1-es be rakom akkor 1-esben van szvl nemvágom... Segítsetek pls!
2017. ápr. 18. 17:58
 1/3 A kérdező kommentje:
És igen gondolom hogy inkább a forzával lehet a baj csak ti tapasztaltatok már ilyet? Vagy mi a szartol lehet?
2017. ápr. 18. 18:06
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbáld ki más játékkal is... de szerintem is inkább a játék lesz a ludas.
2017. ápr. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
pont akartam irni hogy most tesztelem ets2-vel és semmi baja..szvl a forza a ludas de ott meg semmi ilyet nemlehet állítani.Sűt azóta már volt egy teljes gép újratelepítés és egyertelműen Forza is újra lett rakva és ez sem segített..
2017. ápr. 18. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!