Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gépet szeretnék összerakni....

Gépet szeretnék összerakni. Ezeket az alkatrészeket néztem ki. Mi a véleményetek róluk?

Figyelt kérdés

Alaplap:

[link]


Memóriák:

[link]


Processzor:

[link]


Videokártya:

[link]


Tápegység:

[link]


Ezek videokártya nélkül 70 körül megvannak.Majd még ha lesz keret akkor a Pentiumot lecserélném egy i5-re. Most jelenleg még van egy 1GB os kártyám azt majd megkapja ameddig nem lesz meg az 1050-es.


2017. ápr. 19. 12:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Ramból lehet venni 2400mhz, de a 2133mhz is megy ezen a frekvencián csak kézzel kell beállítani az időzítéseket.

Tápegységből inkább kisebbet vegyél de jobb minőségűt, hanem akarsz későbbiekben vga bővíteni,akkor egy minőségi 300w bőven elég(FSP arn széria), ha a jövőre is gondolsz, akkor Fsp black 400w APN vagy ARN széria, Enermax maxpro 400w, Corsair cx széria, esetleg CM Masterwatt.

2017. ápr. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem.Most amit írtam a szövegbe egy ideig az itthon lévő 1GB-os kártyát tenném bele majd ha lesz pénzem akkor az 1050-et.Egyenlőre meg marad a Pentium aztán kap egy i5-öt ezért akartam egy 500W-os tápot tenni hogy a fejlesztéskor ne kelljen azt is venni. Van itthon egy Codegen 400W-os de ahogy itt olvasgattam azt írták hogy képes az egész gépet tönkrevágni.Az előző gépnél jártam így és ezért most nem nagyon akarok spórolni egy minőségibb tápon.Addig is köszönöm a tanácsot.
2017. ápr. 19. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!