Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek elég lenne a táp...

Szerintetek elég lenne a táp ennek az összeállitásnak?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy Alaplap: Asus M5A78M-LE USB 3.0

CPU: Athlon II X2 270

VGA: Gigabyte GTX 560 TI

RAM: 4GB Kingston Savage 1600 Mhz

Táp: nah és itt a gond , egy Eurocase 550W táp - ami tudom h noname márka

Én szeretnék venni egy új CPU-t ami egy FX 6100 lenne .

Szerintetek elbirná? A mostani CPU fogyasztása (Papíron 65 W) Az FX-é pedig 95W (Papíron) szval nem lenne igy nagy különbség.

+ haveromnak egy fx 6300 a van és egy Gigabyte R7 360-ja van és neki is noname tápja van és rendesen müködik.

Egyébként tervezek venni féléven belül egy normális tápot is ami egy Chieftec GPE-500S lenne.

Szval annyit kibirna ez a táp? :D



2017. ápr. 19. 13:23
 1/5 anonim válasza:
0%
Mindegy milyen márkájú ha legaláb 80 Plus Bronze minősítése (sőt szerintem az alatt is jó) van akkor bőven bírni fogja.
2017. ápr. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kész csoda, hogy egy ilyen kártyát eddig elbírt az a táp.

Továbbra is használhatod, de hazardírozás.

Ha pedig már újat veszel, érdemes lenne kicsit magasabb szintet választani a Chieftecnél, pl. egy CM Masterwatt Lite vagy valami.

2017. ápr. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#1 Minek irkálsz, ha nem értesz hozzá?

A dobozon megadott hatásfoknak semmi köze nincs a megbízhatósághoz, már csak azért sem, mert a noname gyártók a legtöbb esetben ezt hamisítják.

2017. ápr. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*mármint a 80+ minősítést
2017. ápr. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
2017. ápr. 19. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!