Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 10ezer és 15ezer Ft között...

10ezer és 15ezer Ft között melyik a jó billentyűzet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Billentyűzet vásárlás előtt állok, és valami megbízható kellene 10 és 15ezer Ft között. Ami fontos: fekete legyen, vezetékes legyen, legyenek rajta hangerőszabályzó gombok (fel, le), bár ez az utóbbi ha nincs az még kibírható. Lehetőleg Logitech legyen a márkája, úgy tudom azok a legjobbak, természetesen magyar kiosztású kellene. Leginkább játékra lenne használva mostanság. Miket ajánlanátok, melyikek a jók? (Az se gond, ha nem csak Logitech billentyűzeteket írtok). Köszi!

2017. ápr. 19. 15:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak egy személyes vélemény, de az tuti, hogy én 10 ezer felett és 25 ezer alatt nem vennék billentyűzetet. Feleannyiért már igen, viszont ha tényleg nagyobb összeget szánnék rá, akkor egy mechanikusat vennék 20-25 ezer környékén. 10 és 20 ezer közötti gumimembrános billentyűzetek ugyanolyan jók, mint az 5 ezer forintosak. Tapasztalatból mondom.
2017. ápr. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Brandon41 ***** válasza:
hama urage cyberboard premium billentyűzet,fekete hangerő szabályzó biztos van rajta, világít, masszív gumírozott talpa van ,és még a támaszán is gumi van. Ezt a billentyűzetet tesztelte a Thevr. fent is van a csatornán , nézd meg azt a videót én majd ilyet szeretnék venni. Nekem nagyon tetszik
2017. júl. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!