Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » FX8350-re építsek gépet vagy...

FX8350-re építsek gépet vagy Intel G4560?

Figyelt kérdés

Mivel nem apuka meg anyuka veszi nekem a gépet hanem önerőből vásárolok ezért nem telik i5-re jelen pillanatban főleg ha számlákat is fizetek mellette. A fent említett két lehetőség megengedett anyagilag a számomra. Viszont kíváncsi vagyok a hozzáértők véleményére tanácsára is.


Az FX-re az alábbi miatt gondoltam.

-multitaskingra tökéletes

-videóvágás , renderelés

-multithreades játékokra is jó

-DDR3 1600-as ramjaimat tudnám hasznosítani ebbe a gépben is


G4560-re pedig

-fejleszthetőség a későbbiekben

-kevesebb fogyasztás

-csak újabb architektúra

- kedvező ár , viszont új ramokat kell venni.



VGA,Táp azért nem kell mert az szintén a régi gépből kerülne át. GTX960 és FSP 600W

Viszont nem tudom melyik döntés ésszerűbb. 2-3 évente szoktam csak gépet cserélni.

Amivel jelenleg szeretnék játszani az a Watch Dogs 2 , BF1, NFS2016, BF4.

És nem tudom , hogy most ez a kis intel elég lenne e a következő gépcseréig.



Előre is köszi mindenki segítségét.


2017. ápr. 19. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó, de mire lesz a gép? Ha csak játékra, akkor minden szempontból jobb választás a G4560.
2017. ápr. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Játék , és időszakos videóvágás
2017. ápr. 19. 17:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor jó lesz az.
2017. ápr. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A legésszerűbb az lenne, ha megvárnád hogy mit produkál a ryzen 3, és esetleg a 8. gen intel. Ha ez nem opció akkor inkább a 4560, játék alatt valamivel jobban teljesít, munka alatt bőven alulmarad, de pár év múlva egészen biztosan találsz jó áron használt i7 et, addig meg ki lehet bekkelni vele.
2017. ápr. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
'munka alatt' milyen munka alatt? A játék is munka. A videovágás mellett pedig ugyanúgy jól teljesít.
2017. ápr. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!