Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem ismeri fel a vga-t, miért?

Veszhelyzet kérdése:

Nem ismeri fel a vga-t, miért?

Figyelt kérdés

Üdv! A napokban úgy döntött az egyik pc itthon,hogy nem ad képet.Minden elindul,a kari is felpörög világíta led zölden.Alaplapba nyomom a monitort ad képet,vga-ba már nem.Kipróbáltam 2 monitorral és egy tv-vel,semmi.átállítottam biosban pcie-re,ugyan úgy csak az alaplapi ad képet.Namost! átraktam egy másik pc-be a kártyát,hibátlanul meg és egy másik vga-t ugyan abba a foglalatba és az a gép is megy.Monitorok jók,mind megy másik géppel.vga-k jók és igazából látszólag minden jó ha a két kártyát kicserélem a 2 gépbe minden tökéletesen megy. Remélem sikerül a megoldást megszereznem és előre is nagyon köszönöm mindenki építőjellegű hozzászólását! A negatív kommenteket meg várom szintúgy"próbáld meg bekapcsolni a gépet" és társait.



Spec:


ALAPLAP : Asrock B75M GL R2.0

PROCI : I5 3470 IVY BRIDGE

MEMÓRIA : 2*4 GB DDR3 1600 MHZ KINGSTON HYPER-X GREY

SSD : INTEL 1500 PRO 180GB SATA III

HDD : 500 GB WD BLUE SATA III

VGA : SAPPHIRE R9 280X

TÁP : CORSAIR VS450



2017. ápr. 19. 20:19
 1/6 MGéza ***** válasza:

Ha jól látom, 2 pci-e slot van ezen a lapon. Mindkettőben kipróbáltad már? Egyikben sem hajlandó képet adni?


Más: próbáld meg átrakni a másik gép tápját ebbe, ha azzal életjelet ad a kártya, akkor tápcsere.

2017. ápr. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Akkor van rá esély,hogy ehhez a kártyához ez a táp kevés?
2017. ápr. 19. 20:36
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, mivel a VS széria kb olyan mintha csudaganyét raknál a gépbe.


Fapados kis "jó van az arra hogy e'mennyen" kategóriás táp a Corsair VS.


CX450m már simán elviszi ha mégis a táp lesz a ludas.


Nincs esetleg pormacska a PCI-E sínbe?

Biztos hogy jól berögzíted? A sín végén lévő kis műanyag pöcköt is húzd rá.

2017. ápr. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,akkor cserélem a tápot(én is arra gyanakodtam,mostmár nincs megállás,csere) A héten jutok hozzá,majd megírom a választ! Köszönöm szépen!! :)
2017. ápr. 19. 20:59
 5/6 A kérdező kommentje:
igen,kifújtam a foglalatot végig,3x néztem át,hogy tuti jó e.
2017. ápr. 19. 20:59
 6/6 anonim ***** válasza:

Cserélj tápot. Nekem az 500W-os fsp sem bírta.

Min 650-est vegyél.

2017. ápr. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!