Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A gépházam 5 ventillátorából...

DariusMorbi kérdése:

A gépházam 5 ventillátorából 1 lehet hogy érintkezési hibás?

Figyelt kérdés
Van a házon egy kapcsoló amivel be tudom kapcsolni a felső 2 ventillátort ill. ezeket felgyorsítani. Az egyik viszont folyton megáll. Mindig átkapcsolok egy másik módra(simáról off-ra és vissza vagy simáról gyorsra) és akkor egy ideig megint megy.

2017. ápr. 19. 20:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Fura hangot ad-e ki amikor felgyorsítod?

Tuti kap elég szuflát az a venti is?

2017. ápr. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem ad ki másfajta hangot mint a többi. eddig nem volt baja folyamatosan ment ezt a megállós témát az elmúlt 2 hétben kezdte el produkálni.
2017. ápr. 19. 20:46
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha tesztelgetni akarod, akkor először kézzel mozgasd meg, hogy könnyen forog-e. Ezzel kizárhatod, hogy szorul.


Ha ez rendben van, akkor kösd be direkt módon, közvetlenül áramforrásra, és figyeld, hogy úgy megáll-e. Ha nem, akkor a vezérlőddel van baj. Ha igen, akkor tényleg hibás lehet.

2017. ápr. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem szorul ez biztos. Majd ezt az átkötéses dolgot még áttanulmányozom, hogy hogy s mint kell. Köszönöm a válaszokat! Jelentkezem ha meglesz az eredmény.
2017. ápr. 19. 21:39
 5/12 A kérdező kommentje:
Elég primitíven de megjavítottam. Bekapcsoltam gyorsra a pörgést és lefogtam a ventilátort, majd átkapcsoltam és simára és elengedtem. Most már 4 órája folyamatosan forog. Lehet hogy nem kap elég energiát. Majd ennek alaposabban utánanézek.
2017. ápr. 20. 10:50
 6/12 anonim ***** válasza:

Ezt mondtam már tegnap...


Hogy van bekötve?

2017. ápr. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Milyen opcióim vannak? Nem nagyon értek hozzá. A "Lehet hogy nem kap elég energiát" helyesbítem "Lehet hogy tényleg nem kap elég energiát"-ra. Nem tudok sajnos érthetően írni. :/
2017. ápr. 20. 17:06
 8/12 anonim ***** válasza:
Ezt értem, de akkor is nyögd már ki légyszíves hogy hogy van bekötve?
2017. ápr. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Erre írtam, hogy milyen opcióim vannak? De gondolom egy egyszerű dolgot kellett volna mondanom. 3 pines csatlakozása van.
2017. ápr. 20. 20:30
 10/12 anonim ***** válasza:

...


Na.


Milyen vezérlőre van rákötve?

Mennyi venti van 1 csatlakozóra kötve?

2017. ápr. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!