Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy lehet tuningolni processz...

Hogy lehet tuningolni processzort?

Figyelt kérdés

Lesz egy rx470-em egy phenom II X4 965 (black edition) mellé, és azt mondták nekem, hogy nem fogja tudni kihajtani a processzor. Arra gondoltam, hogy akkor tuningolok, és úgy tudom, hogy jó hűtő kell hozzá, de nem tudom, hogy még mi más.

Egy maelstrom 240t hűtőt szeretnék hozzá venni.

+Az alaplapom egy asus m5a97 LE r2.0. Lehetséges, hogy valamennyit felhúzok rajta úgy, hogy jobb legyen?


2017. ápr. 20. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Játék víz.


Egy hasonló árú léghűtő (Be Quiet Dark Rock Pro 3) is jobban teljesít.


Azon kívül meg ha így kezded a kérdést, hogy hogy lehet tuningolni akkor inkább ne kezdj még bele, egy jó 2 hétig olvasgasd a fórumokat és legalább 2 napig tanulmányozd kifejezetten ezt a típusú procit.

2017. ápr. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy mik kellenek hozzá, és hogy az alaplapom jó-e hozzá..stb
2017. ápr. 20. 20:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Itt nem csak az alaplap és a táp lényeges hanem az egész típusfüggő hogy épp egy YX alapban mennyire lehet úgy húzni hogy stabil maradjon.Amúgy ez az alaplap nem a legjobb választás, nincs megfelelő passzív hűtés a VRM-k környékén.
2017. ápr. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azert huzigaltak mar ilyen lapban FX-8350-eket is,ami 125W tdp-rol indul.

Huto legyen jo ahogy irtad,tap ha nem a legforintosabb akkor azt mernem mondani annyira nem lenyeges(inkabb a biztonsag miatt jo a markas,el ne vigye az egesz gepet)

Mivel BE proci,emeled a szorzot,ha kekhalalozik akkor adsz neki feszt.ezz folytatod addig,amig stress test alatt is elfogadhatoak a homersekletek.

AM3 procikat nem egy nagy cucc huzni,4+GHz-et siman menni fog.az Ahtlon II X2 240-en is felment 3.7-re 2.8GHz-rol.

2017. ápr. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!