Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Két külömböző márkájú ram...

Bazsiniko8 kérdése:

Két külömböző márkájú ram működik jól?

Figyelt kérdés
Nekem van egy Corsair value select ddr3 1600mhz(8gb) ram om jellenleg.De volt még egy kingston hyperX 1600mhz 2gb os ramom de azt odaadtam egy csávónak mert azt mondta hogy úgysem dolgoznak jól szóval hülyeség hogy benn van a gépben.Ez igaz?

2017. ápr. 21. 20:50
 1/4 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Igen.
2017. ápr. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Volt olyan gépen, amiben a 4 ram foglalatban 4 féle memória volt. Különböző gyártótól, ráadásul különböző méretben is, kétféle órajelen. Tökéletesen működtek együtt duálban.

Tehát szerintem nem kellett volna elhamarkodni az ajándékozást. Vártad volna meg, hogy hogyan működnek együtt a ramok és ha folyamatos fagyások, kékhalál jelentkezik, akkor kivehetted volna a 2-est. De akkor sem adtam volna oda senkinek sem. Szerintem megvezettek.

2017. ápr. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Marmint nem olvastam végig. Hülyeség volt odaadni. Tökéletesne dolgoztak együtt ez nem ddr1.
2017. ápr. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is 2 külön márkájú van Laptopba hülyeség volt oda adni
2017. ápr. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!