Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyiért tudnám eladni ezt a...

Mennyiért tudnám eladni ezt a számítógépet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Laptopra váltanék továbbtanulás miatt, ezért szeretném eladni a mostani konfigurációm. 2éves gép, megkímélt, semmi baja, csendes (grafikai munkákra volt használva).

Core i5 4670, MSI Z47G41 Military alaplap, 2GB-os R9-270X, 1TB HDD, 8GB DDR4 RAM.

Ezenkívül persze vannak apróságok (optikai meghajtó, plusz ventilátorok, cooler master ház).

Eredetileg vettem 230 ezer forint körüli áron, most mennyit érhet? Használt számítógép téren nem vagyok otthon, szóval remélem valaki tud nekem egy irányárat mondani. 150 ezer forint esélytelen, igaz? :D Kösznöm előre is! :)



2017. ápr. 22. 00:04
 1/2 anonim ***** válasza:
68%

De ugye nem valami nyomi laptopot fogsz venni 100 ezer Ft körül, aminek se hűtése, se teljesítménye. :D


VGA: 25.000 Ft

CPU: max 50.000 Ft

Alaplap: 15.000 Ft

HDD: 5-10 ezer Ft között

RAM: 10 ezer Ft körül

Optikai meghajtó nem összeg, Asus OEM van 4000 valahányszázért a boltban.

Ventilátor szintén.

Ház megint csak nem tétel szerintem.


A 150.000 Ft esélytelen érte, bár nem tudom van-e valamin még garancia. Szerintem egy 100-110-ért meglehet próbálni. Max 120.000, de abból lehet már alkudni fognak.

2017. ápr. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Informatikai teruleten dolgoztam par evet, csak most lett alkalmam eljutni a tovabbtanulashoz, szoval egy normalis laptopot szerzek azert.:D azert kerdeztem mennyibe mennek ezek a hasznalt gepek, mert soha eletemben nem foglalkoztam ilyennel, nem is kerestem ra. Gondoltam itt valaszt kapok gyorsabban, mintha kutakodnek az interneten. Koszonom szepen a valaszod, megprobalom!;)
2017. ápr. 22. 03:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!