Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hiatchi CP-X1 projektor...

Hiatchi CP-X1 projektor milyen videoformátumot támogat usb tárolónál?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 22. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Google:

[link]

első találat:

[link]

48. oldal:

[link]

tehát vagy M-JPEG vagy MPEG4 videót, MP4 vagy AVI konténerben

2017. ápr. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ezt mivel lehet átkonvertálni, mert freemake-nél már a legtöbbet kipróbáltam.
2017. ápr. 22. 23:46
 3/7 A kérdező kommentje:
Sima MP4-nél, vagy AVI-nál nem működik.
2017. ápr. 22. 23:47
 4/7 anonim ***** válasza:

"Sima MP4-nél, vagy AVI-nál nem működik."

Az MP4 illetve az AVI egy konténerformátum, ahol a videó illetve az audió kódolását a kódek határozza meg.

Jelen esetben adott felbontású M-JPEG / MPEG4 videó és tömörítetlen hang talán az elfogadott.


Hogy mivel konvertáld át... ...én FFMPEG-vel esnék neki, az eléggé sok formátumot ismer.

2017. ápr. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én ebben abszolút nem vagyok otthon, a projektorom az mp4-et elfogadta, képpel, viszont a hang nem stimmelt mivel nem volt tömörítetlen (aac, mp3, pcm, ac3- mal kipróbáltam nem működött), de ha waw formátumú lenne a hang akkor szerintem jó lenne, csak így mivel konvertáljam át? Az ffmpeget megnéztem parancssorral működik is, csak azt nem tudom, hogy kell használni. Ha esetleg leírnád hogy ezekkel a paraméterekkel hogy kell konvertálni azt megköszönném!
2017. ápr. 23. 13:56
 6/7 anonim ***** válasza:

Vagy ott van például az Avidemux

[link]

úgy látom az is ismeri az MJPEG videót, a tömörítetlen PCM audio-t és az AVI-t, mint konténert:

[link]

2017. ápr. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azokkal a beállításokkal amit te megadtál azzal nem működik(se kép se hang. De ami biztos az mpeg4-et elfogadja képként mp4-es konténerrel, már csak a hang nem jó.
2017. ápr. 23. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!