Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudtok nvidia gtx 1060 -hoz...

Tudtok nvidia gtx 1060 -hoz winxp drivert?

Figyelt kérdés
Az új kártyámhoz hivatalos drivert nem találtam. Van vmi hack, vagy Nouveau -hoz hasonló megoldás? A régi játékok miatt nyilván niincs szükségem nagy teljesítményre. Csak annyi a cél, hogy a kártya xp -n is működjön.

2017. ápr. 22. 22:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ez jó, napi humor. :-D

és 4GB VRAM -os!? :-D

2017. ápr. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Csak van valami megoldás.
2017. ápr. 22. 23:04
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha nincs hivatalos driver, akkor sehol sincs. Nem hiszem, hogy bárki is tákolna házilag egy stabil drivert a kártyához. Tudod miért? Mert egyszerűbb feltenni egy Windows 7-et, amit már támogat.


Ironikusan egy Nvidia alkalmazott is leírta ezt:

[link]


Sajnálom, vagy telepíts minimum egy Windows 7-et, vagy vidd vissza a kártyát a boltba.


De amúgy nem értem, vannak régi játékaid, ami miatt XP van még fent, de játszanál új játékokkal is, ami miatt vettél egy brutál kártyát? Valahol valamit be kell áldozni.

2017. ápr. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Alapvetően új játékokkal játszom, de eddig néha tudtam játszani régiekkel is xp -n.
2017. ápr. 22. 23:20
 5/12 anonim ***** válasza:
Win 7 alatt is lehet próbálkozni a régi játékok elindításával.(legalábbis nálam megy Win 7 alatt az NFS:SE 2 és a CMR 2 is)
2017. ápr. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Most nézem, hogy igazából egy intel integrált driver is jó lenne skylake -hez. Azt se találok.
2017. ápr. 22. 23:23
 7/12 anonim ***** válasza:
10et rakd,és virtualboxba játsz xp vel
2017. ápr. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

7: Köszönöm a választ. Ilyen jól még sohasem sikerült virtuális gépet összeraknom. Eddig mindig vmware -t próbáltam, de az nagyon akadt.


Már csak egy kisebb gond van, mégpedig, hogy csak directx 8.0 -tól fölfelé működik. Nekem igazából directx 7 meg 6 kéne.

2017. ápr. 23. 03:22
 9/12 anonim ***** válasza:
milyen régi játékra gondolsz ?
2017. ápr. 23. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 MGéza ***** válasza:
Hát, én egyszerűbben csinálnám: egy 2000-2006 közötti gép ma már nem tétel, megfelelő videokártyával lehet rajta nosztalgiázni és nem a fórumokat bújni hogy most épp mi baja, mi nem stimmel hardveresen pedig az összes kompatibilitási lehetőség be van állítva. XP amúgy is mindösszesen 4Gb ramot(vrammal együtt) képes kezelni.
2017. ápr. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!