Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » MSI GTX 660 Twinfrozr III...

MSI GTX 660 Twinfrozr III kártyámon 1241 Mhz -n megy a GPU és 3206 MHz-n megy a memória. Ez mennyire nagy túlhajtás a kártyának?

Figyelt kérdés
A mag hőmérsékletével nincs gond (100% os kihasználás mellett 60-70 fok a 70 fok a nagyon maximum csak több órás Furmarkal tudtam elérni), de a memóriát féltem mert az nem tudom mennyire melegszik és hogy mennyit bír.

2017. ápr. 23. 15:51
 1/2 3 napos mákos lecsó ***** válasza:

A magórajel elég magas, de ha stabil akkor nincs gáz, nem ismerem az architektúrát, hogy mit bír de 1,1Ghz felett már nem izzasztanám. Most ha valaki ismeri kérem írja le ,hogy nyugodtan lehet.


A memória órajelet nem 6206-nak akartad írni? A stock ahogy látom 1502 MHz és 6008 MHz effective.


A több órás furmarkal vigyáznék, kicsit megsülhet a VRM ha nincs rendesen hűtve, nem tudom ,hogy a Twinfrozr III hűtés miként rendelkeizk erről.

2017. ápr. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem az Afterburner így írta ki de amúgy effektíven 6412
2017. ápr. 23. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!