Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Most szeretnék venni új...

Most szeretnék venni új monitort csak milyet válasszak?

Figyelt kérdés
jelenleg egy lg flatron 27" fhd van. A szémitogépem msi gtx 970 12g ram i5 4590. A csere lényege az lenne hogy jobb képminőség és 60hz magasabb képfrissités (csgo, rocket league, h1z1, gta 5) a keretem ~100k.?

2017. ápr. 24. 00:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy valahol kompromisszumot kell kötnöd. A nagy méret, a jó panel, a magas felbontás és a magas képfrissítés együtt nem jönne ki 100 ezerből.

Ha a jó képminőség a cél, akkor a 120/144Hz-es monitorok kilőve, mert ezek 150 alatt szinte mind TN panellel vannak szerelve, amiknek elég sok hátrányuk van.


Én ezt javasolnám megvételre:

[link]

Ez sem rossz ajánlat, bár a 4k felbontáshoz még a gtx 970 is kevéske, így nem tudnád rendesen kihasználni (plusz sokakat zavar a túl magas DPI pl. böngészés közben, mert fel kell skálázni a képet).:

[link]

Ha mindenképp kell a magas képfrissítés, akkor ez a legolcsóbb, amit ajánlani tudok:

[link]


Ajánlom ezt a boltot, ha engem kérdezel írj nekik egy emailt, hogy mit ajánlanak.

2017. ápr. 24. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!