Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem tud csatlakozni a...

Szpeti1991 kérdése:

Miért nem tud csatlakozni a telefonom semmilyen számítógéphez?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Alcatel One Touch Idol 3 típusú telefonom nem tud sehogysem csatlakozni gépekhez, mármint automatikusan úgy érzékeli, hogy töltési mód, fel sem ajánlja a fájlcserét, s a gépen sem jelenik meg a telefon mappája. Bármilyen gépen és USB porton próbáltam, ugyanez. A beállításokban az USB csatlakozás nem bekapcsolható, mert azt írja, nem csatlakoztattam USB-n eszközt.

Már nem tudom mi lehet a gond, a kábelre gondoltam, de akkor talán nem is töltene...

Mi lehet a gond?

Ha nem találok megoldást, nyilván elviszem szervizbe, de az nem annyira jó móka...

Köszi!



2017. ápr. 25. 08:43
 1/6 anonim ***** válasza:

lehet hibás a kábel attól hogy tölt, mert ha az a szál van benne megtörve mondjuk amin az adat megy, akkor tölteni még fog.


Próbál ki másik kábelt.


USB debugging ha be van kapcsolva?

2017. ápr. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezen az android verzión nincs már elérhető USB Debugging és csak nagyon belenyúlkálva tudom bekapcsolni. Érdemes lenne?
2017. ápr. 25. 08:50
 3/6 anonim ***** válasza:
próbáltál valami mobil usb programot feltelepíteni ?
2017. ápr. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nem gondoltam volna, de tényleg a kábellel volt a gond. Ahhoz képest, hogy teljesen jól tölt, mégse csatlakozik. Másik kábel viszont igen.

2017. ápr. 26. 07:41
 6/6 anonim válasza:
magamis küszködtem hasonló gondokkal különbözőop rendszerű telefonnal egy informatikus barátom javasolta, hogya telóra hivatkozva keressek éstelepítsek a számító gépre illesztő programot bejött. üdv Csöves
2019. szept. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!