Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Max.70 ezer forintért melyik...

Max.70 ezer forintért melyik a legjobb videókártya amit lehet venni?

Figyelt kérdés

Hardveraprót és hasonlót mellőzve, újonnan. :)

i5-6500-am van, 2x4GB RAM mellett FULLHD felbontáson játszanék.



2017. ápr. 26. 17:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Tudom, nem nekem szól, de ezt bővebben is kifejtenéd?
2017. máj. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Mit fejtenék ki? Nézd meg a linket. Ki van tiltva. 11-kor utaltam, 11:45-re kitiltották. Igaz, e-mailba már írt.
2017. máj. 11. 19:48
 13/15 MGéza ***** válasza:
Több mindenért is kaphatta. Elvileg mint cég nem hirdethet magánszemélyként, valami panasz volt más embertől, kérdezz rá ha már úgyis írt neked.
2017. máj. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 MGéza ***** válasza:

Valószínűleg itt lesz a hiba:

"Aki számlát akar, ne vásároljon tőle, mert NEM FOG SZÁMLÁT KAPNI! Nekem egy 490.000 és egy 57.000 forintos számlával lóg, ami miatt fel fogom jelenteni a NAV-nál!"

Magyarán seftelés gyanúja. Hát ezt sok ügyeskedő megszívja, de már nem hardveres hanem büntetőjogi kérdés.

2017. máj. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Igen. a probléma forrása ez. Viszont kaptam tőle egy üzenetet ami megmagyarázza:

Számla miatt nagyon összeruktam egy gyerekkel a pórt, mindenkinek megfelelő volt az elektronikus számla neki nem, elhordott minden féle csalónak ezért én sztornóztam a kiállított számlát, amit nem lett volna szabad ezért megszegtem az itteni szabályokat. Csak ezzel ugrott a közel 150 piros pontom..

2017. máj. 12. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!