Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek jó ez a konfig...

Szerintetek jó ez a konfig amit kitaláltam, vagy segitenétek pcx en a 190. 000 forintos keretböl a lehetö legjobbat kihozni játékra?

Figyelt kérdés
amit kinéztem: [link]

2017. ápr. 26. 20:26
 1/6 A kérdező kommentje:
vinyo, meg ssd van az nem kell :)
2017. ápr. 26. 20:29
 2/6 Kránitz Ádám ***** válasza:

Háznak inkább Raijintek Arcadia.

Tápnak EVGA 450B vagy Corsair CX450M.


Csak azért hogy ne egy hulladék házba tedd a géped amit szana-szét ráz a HDD és mégis beleférj a keretbe.


Próbáltam neked bezsúfolni egy RX470-et de egyszerűen nem megy a 190-es felső határba még a 4 gigás változat se, mert akkor is 204 ezerre jön ki a vége.

2017. ápr. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
i5 6500 helyett egy 7500-öt ajánlanék, kb 500 forint az eltérés és úgy 6-10%-al erősebb. B150 lap helyett szerintem B250-es kellene.
2017. ápr. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Kránitz Ádám ***** válasza:

6%-10%?


Aha...


Azért látszik a teszteknél, hogy épp hogy 1-2 FPS eltérés van a 7. generáció számára...

Gratulálok...

De megsúgom, hogy 100%-ban ugyan abban a környezetben még az is előferdül, hogy semmi, még tized FPS különbség se tapasztalható...

Nemhogy 6%-10% +200 MHz-től...

2017. ápr. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ki beszél itt az FPS-ről? Köszönjük a zseniális hozzászólásodat, én nem az FPS-ről beszéltem, hanem önmagában a kettő processzor közötti erőeltérésről. Mivel a játékok döntő többsége a videokártyát veszi sokkal jobban használatba, ezért nyilvánvalóan nincs nagy FPS eltérés két ennyire hasonló processzor között.
2017. ápr. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kránitz Ádám ***** válasza:

De mivel játék a cél akkor ugyan miről beszélsz?


De +200 MHz akkor se hoz 6-10%-nyi pluszt max ott ahol aztán tényleg számít az órajel, mind pl videószerkesztgetés/renderelés.

Ez a 6. gen vs 7. gen ugyan az mint az RX400 vs RX500

A 7. gen egy pici OC-val ellátott 6. gen akár csak az RX500.


Meg IGP-ben lett jobb, de az jelen esetben semmit nem számít.


Persze azt kell venni amelyikkel olcsóbban kijössz ez tény és való, csak ne ily módon akarjuk már megmagyarázni, hogy "6-10%-al erősebb"...

2017. ápr. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!