Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hűtőpaszta kötelező?

Hűtőpaszta kötelező?

Figyelt kérdés

Múltkor kitakarítottam a szerver gépemből a sok port és véletlen leszedtem a hűtőbordát mert teli volt az is porral.

A régi hűtőpasztát nem töröltem le róla így vissza raktam a régi pasztával a procira a hűtőbordát.

Lesz így valami baj vele?

Hűtéssel nem lesz gond mivel egy 4-5 fokos helyen van az a gép.



2017. ápr. 27. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:

A CPU-ról véletlen leszedted a bordát? Ez érdekes.....

Ha a paszta nem volt megszáradva, akkor nem probléma ha visszateszed és megfelelően rögzíted.

2017. ápr. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Alapból nem kellene, hogy gond legyen, de mivel jó poros levegő volt körülötte, beleragadhatott valamennyi a pasztába, ami rontani fogja a hővezetését.

Pluszba én a légbuborékok miatt is lepucolnám, aztán újrapasztáznám. Főleg mivel szerverről van szó.

2017. ápr. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

4-5 fokos helyen? Ez érdekes.

Megkérdezhetem, hogy ennek mi értelme? Egy hűtőszekrényben gépezni? Ott más simán kicsapódik a kondenzvíz is, nem?

2017. ápr. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!