Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Azt akarom tudni melyik a...

Jacsak béla kérdése:

Azt akarom tudni melyik a jobb? AMD Athlon II X2 B28 2x3,4GHz CPU (Támogatja a 4 magos Phenom CPU-at is! ) 8GB DDR3 1333Mhz Vagy Intel Core 2 Duo Q6600 (4 magos processzor) 4GB DDR2 800Mhz RAM Dual-ch (4x slot) tudom bővíteni plusz 2x2 gb-al

Figyelt kérdés

melyikkel járnék jobban?

Vidkarim iesmim van az most nem fontos.


2017. ápr. 29. 08:13
1 2
 1/14 anonim válasza:

Üdv.

Szívesen segítek csak pár kérdésem lenne mire szeretnéd használni a gépet és hogy milyen alaplappal kébzelted el.

Mert ha esetleg játékra akkor viszon kéne a videokártya pontos tipusa is mert úgy már nem mindegy.

2017. ápr. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

geforce 9600 gt a kártya és ez a 2 gép lenne legginkább játékra

[link]

[link]

2017. ápr. 29. 08:23
 3/14 MGéza ***** válasza:
Szerintem az Intelt válaszd. Mindkettő csak nagyon olcsón éri meg, de gondolom nem is azért ez a kérdés mert Intel G 4560-ra van pénzed... Egyébként mi az amit van? Pontos videokártya típus? illetve jó lenne tudni, hogy ezekért mennyi pénzt adnál ki?
2017. ápr. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
amennyi az áruk a goldchip-nél kari Gainward GeForce 9600 GT HDMI
2017. ápr. 29. 08:28
 5/14 anonim ***** válasza:
Már egyszer feltetted ezt a kérdést, és egyértelmű válasz az intel volt. Ha mégsem te voltál (bár a kérdés, és a tágy egy az egyben ugyanaz) akkor bocs.
2017. ápr. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

én tettem fel ezt a kérdést de ez inkább összehasonlítás lenne melyikkel járok jobban mert megéri őket megvenni és 2 év gari van rájuk tehát meiket éri meg megvenni? itt a kari leírása

[link]

2017. ápr. 29. 08:32
 7/14 anonim válasza:
Ha a gépre nem akarsz szánni többet akkor válazd az intel-est ha tudsz rá szánni még egy kicsivel többet akor van másik ajánlat is azon az oldalon amit küldtél.
2017. ápr. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
sajna most csak ennyit tudok ráfordítani tehát az intelből akkor nagyobb teljesítményt tudok kicsavarni. köszönöm
2017. ápr. 29. 08:44
 9/14 MGéza ***** válasza:

Hát ezeket szerintem ne vedd meg. Igaz van rájuk gari, de zsákutca mindkettő, főleg Inteles brand gép, mivel az BTX alaplapos, 90% eséllyel, AMD biztos hogy ATX, de nem bővítheted gari alatt csak szervizben, különben ugrik a garid. Egy használt konfigot ajánlanék inkább ha megengeded:

[link]

2017. ápr. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Utána kell kérdezni ha tényleg BTX-es a ház akor nem érdemes ha viszont ATX az már más akkor eben az árban jó. Viszont a garancia tényleg ugrik ha az ember belepiszkél szóval ha kell pluszba valami akor náluk kell megvenni és ők rakják bele és akkor garanciális.


Az előző használt gépet nem ajánlom főleg ha játszani akar az ember.

nem rossz gép csak már (őreg) valószínü hogy azért is eladó mert jobbra cserélik.Ha kereskedö árulja akor meg már valaki lecserélte ujjabra azért eladó.


Ha nem égető kérdés a most azonnal kelle gy gép hanem az ember spórol egy hónapot vagy ahogy tud akkor ezt tudom ajánlani arról az oldalról.

[link]


[link]


[link]

2017. ápr. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!