Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A ShadowWarrior csatorna...

A ShadowWarrior csatorna mennyire hiteles hardver forrás?

Figyelt kérdés

Egy "profi" hardveres csinálja ezeket a videókat, mindenkit lehülyéz aki nem ért vele eggyet, mert tudatlannak hívja őket.


A Ryzen tényleg egy kalap sz*r lett mint ahogy ő mondja? Sok volt a dislike a videóján, de elmondta, hogy az emberek csak AMD fanboyok voltak, és nem képesek felfogni, hogy a Ryzen semmire se jó, azóta ki is kapcsolta a dislike/like opciót, mert csak fanboyok hiszik, hogy a Ryzen jó.


https://www.youtube.com/watch?v=aecZ1Zjp1y0


Ez a budget konfig mennyire éri meg amit ő állított össze?


https://www.youtube.com/watch?v=RXM4QdwHe0M


Fontosabb alkatrészek a videóból:

I3 7100(azthittem g4560 jobban megéri a feléért)

4GB RAM(ez hova elég manapság?)

GTX 1050 2GB vagy GTX 1050 TI (Rx 470 megsincs említve)


Most én nem tudom kinek higgyek, mert itt GYK-n mindenki az ő ellenkezőjét szokta mondani, mint amit ő mond a videóiban. Ezért kérdezem, hogy igaza van, vagy amit itt szoktam olvasni, az-az igaz?



2017. máj. 1. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem az a csavo, aki leakarta huzni az embereket és 2000 Ft-ert akart geposszeallitasokat kesziteni embereknek privatban, mert a forumokon hulyesegeket lehet csak olvasni es csak benne bizhatnak?:D
2017. máj. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan ez az a gyökér gyerek.


Nagy szakmai zseni, vérbeli profi, csak az ő szava szent, aki pedig ellenkezik vele, az hülye és tudatlan.


És természetesen a videóban szereplő gépbe is bele fogok kötni.


i3 7100 helyett G4560 = spóroltál ~16 ezret

4GB-os 'nagyon menő' Hyper X helyett Samsung vagy Crucial 8GB-os modul = ~5-6 ezer forint felár

600W-os gagyi Smart helyett Corsair CX450M = szintén ~5-6 ezer forint felár, vagy pedig azonos árban Chieftec CPS 500S, így a maradék pénzt lehet egy fokkal jobb videokártyába ölni.

2017. máj. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Összeállított egy csúcsgépet magának, és kérte a nézői anyagi hozzájárulását. Persze nem küldött neki senki semmit.

Szerinte "büdös, rohadt, hálátlan banda" vagyunk...


Legutóbb meg egy 780TI kártyához kunyerált, amit csak azért vett, hogy "minket szórakoztasson".


Dislike-olják a videóit, amit ő teljes értetlenséggel fogadott. Nem hiszem el, hogy nem érzi mennyire lekezelő és modortalan. Néha elgondolkodom nem-e direkt csinálja. Aztán egy szép napon - MEGLEPETÉS - és kiderül, hogy...(?)


Végül a hitelességéről. Szvsz valamilyen szinten ért hozzá, de nem ő találta fel a spanyolviaszt.

2017. máj. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Alapvetően a pénz utáni sovárgást leszámítva jó dolgokat mond.


A Ryzen tényleg nem sikerült jól, az intel mindenhol ráver. Persze ilyenkor jönnek az amd -sek azzal, hogy ugyanazért az árért több szálhoz meg több maghoz jutunk és a jövőben az majd jó lesz. A gond ezzel az, hogy én már 2007 -ben is emiatt vettem core 2 quadot core 2 duo helyett. Mire a 4 magot tényleg elkezdték szeretni a prgoramok(még most se használják ki rendesen), addigra már régen elavult volt.


A budeget konfiggal kapcsolatban:

Processzor: A processzorfejlődés manapság lelassult, így érdemes megfizetni a jobb processzort akkor is, ha csak kicsit jobb.

Videokártya: A gtx 1050 jó választás, viszont az 1050ti nem. Az rx 470et valóban megemlíthette volna.

4gb ram: Ebből kettőt tenne bele. Valamiért ragaszkodik a dual channelhez. Itt inkább 1db 8gb modul kéne a jövőre is gondolva.

Hdd: Ez rendbe van.

Ház: Gyenge anyagminőség, de gyerekként szerettem az ilyen kinézetű házakat. Igazából ha nem emeli fel az ember, nem esik szét, egyébként meg tökéletes.

Táp: Ezen szerintem nem érdemes spórolni, mert a drága táp ára visszajön és még halkabb is. Nekem az egyik chieftech gps tápom három év után ciripelni kezdett, a másik 5 év után előbb kék halált okozott, majd megölte a videokártyámat. Ha ehelyett vettem volna egy minőségi tápot, azt most is használhatnám, csak egyet kellet volna venni és a videokártyát is eladhattam volna. A gyakoris tápok se tetszenek, nálam a tápegység az corsair rmx -nél és az evga g2 -nél kezdődik.

2017. máj. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"A Ryzen tényleg nem sikerült jól, az intel mindenhol ráver."

Szerintem hanyagold a pc-s fórumokat. Nem neked való.

2017. máj. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy értelmes mikrofont nem tud beszerezni, beszélni se tud, az arcát nem vállalja fel, csoda, hogy 5 ezer feliratkozót össze tudott kaparni. A hülyeség az persze megy. Tisztán látszik, hogy a tápegységekhez köze nincs, azzal nem is kell vitatkozni. Sajnos a processzorokban abszolút nincs képben, a többi hardver esetében pedig képtelen a jó ár/érték arányú dolgokat összeválogatni, azt veszi bele, ami a legnépszerűbb. Egy egyszerű wannabe szakértőről van szó. Nem kell nézni és akkor el fog tűnni lassan a süllyesztőben.
2017. máj. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem bírom őt.


Egyik videójában arról beszél hogy miért NE vegyünk 1 milliós számítógépet. Ő összeállított egy 700.000-et, s mondta hogy spóroltunk 300.000 forintot. Én odaírtam alá hogy ezen se windows, se vízhűtés, se DVD lejátszó, se Wifi, se Bluethoot stb... + még hogy annak a gépnek van 32 gb RAM-os verziója is olcsóbban, szóval ha ő már 32 gb-ot rak, akkor nem a 64-essel kellene összehasonlítani.

Rá 1 órára levoltam tiltva :)). Nem nagyon viseli a kritikát.

2017. nov. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Semennyire egy szerencsétlen bolond gyerekről van szó ennyi. Ha bármilyen kritikát (akár építőt is) megfogalmazol repülsz a f...ba.


Itt pl egy 110-ft-s "Gamer Pc"-t rak össze.

https://www.youtube.com/watch?v=cOH0SCBUBgI


Aki egy kicsit is ért hozzá az tudja h ennyiből nem tudsz Gamer gépet építeni a 0-ról.

Me ha van egy házad meg egy nagyobb tápod mondjuk előző gépből amit felhasználsz akkor még talán elég 110 E de a 0-ról semmikép.

Csak egy normálisabb ház 25 E


Viccnek jók a gyerek videói maradjunk ennyiben.

2018. máj. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!