Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az normális, hogy a tablettem...

Az normális, hogy a tablettem csatlakozója folyton tönkremegy?

Figyelt kérdés

Februárban kaptam egy tablettet. Ez az első így nem nagyon értek hozzá. Február óta viszont most használom a negyedik töltőt. Általában két hétig bírják. De viszont tegnap vettem egy töltőt, és már ma nem tölti fel a gépemet.

Amúgy lehet, hogy ezúttal én választottam rosszul, de normális dolog, hogy egy csatlakozót hétig bírja?


2017. máj. 1. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
A tönkremegy eléggé tág értelmezést ad. Ha eltöröd a szálat,mert állandóan hajtogatod a vezetéket,akkor persze,vagy a kutya megrágja stb.. de ha semmi ilyen nincs,hanem csak egyszerűen szétég,akkor valami elektromos gond van és én kiméretném a konektorokat,mert másban is kárt tehet.
2017. máj. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából használhatatlanná válnak két hét után. nincs kutyaközelben, töltés alatt nem piszkálom, és mégis két hét után hasznavehetetlenek lesznek.
2017. máj. 1. 18:38
 3/4 anonim ***** válasza:

milyen töltőt veszel a tablethez? az sem mindegy, mert meg van adva mennyi amperre és voltra kell leszabályoznia a teljesítményt. Ha a tabletnek kell 3.4A te meg veszel 2.9A-st akkor persze hogy gyilkolja lefele.


A másik a konnektor (vagy elosztó ha az van éppen) kérdése, töltsd máshol és nézd meg ott mi a helyzet.

2017. máj. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kicsereltem az aruhazban. A mostani tolto egyenlore mukodik?
2017. máj. 2. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!