Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől rossz a gépem kikapcsol...

Mitől rossz a gépem kikapcsol folyton?

Figyelt kérdés

Elöször tönkre ment a tápom már régi volt utána raktam bele egy 350W nem tudom hogy most e miatt kapcsol ki magától? pl telepiteni akarom a win10et felzúg és kikapcsol nem tudom felelepiteni. vagy pl a pendrivera rakok pl egy 20Gb Full hd filmet akkor is kikapcsol szóval.. nem tudom mi lehet a baj van amikor csak magától kikapcsol.de most mar nagyon gyakran kikapcsol nem lehet vele semmitssem csinálni Konfig

-AMD A10 X4 5800K 3.8GHz

-Seagate Barracuda 1TB 7200rpm 64MB SATA3

-Ram Hyper X 8Gb


2017. máj. 4. 12:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Vezérlőpult-Energiagazdálkodási lehetőségek - válaszd ki a teljesítmény centrikus opciót.

Utána Séma beállításainak módosítása - Speciális energiaellátási beállítások módosítása - Merevlemez - Merevlemez kikapcsolása - 0 percre állítsd át ha nem azon van.


Ha ez nem segít, akkor hardveres gond lesz, jó lenne tudni milyen 350 wattos tápról beszélünk, mert ez lehet minőségibb darab meg egy 5000 Ft-os bóvli valami.

Videokártya van a gép mellé?

Alaplap pontos típusa?

Gépház nem ráz meg, nem hibás a földelés?

Másik konnektorba próbáltad már bedugni a tápkábelt?

2017. máj. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 CspCsj ***** válasza:
A régi táp meghibásodása valószínűleg az alaplapban is kárt okozott, - pláne ha a táp valamelyik nagyon olcsó modell volt.
2017. máj. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!