Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Normális ez a CPU mérés? Intel i5

Normális ez a CPU mérés? Intel i5

Figyelt kérdés

Sziasztok! Megnéztem max. terhelés alatt mit lehet kihozni a prociból.


Ez igy szerintetek jó? Mondjuk azt nem értem hogy mehet fel 3,99 Ghz-re maximálisan, mikor a max elvileg 3,80GHz TUrbo móddal ami be is van kapcsolva.


Alaplapom: Gigabyte GA H61MA-d2v


Gyári hütövel használom a procit ahhoz képest sztem aza 65fok terhelésnél egészen jó, csak azt nem értem hogy mehet fel 3.99ghz-re :DD


Kép a tesztről:

[link]



2017. máj. 5. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális. Gyakran a gyári programmal is túl lehet húzni a maxnál. Persze a gyári intelem hűtőbe nem bíznék. És amúgy is a gyártók direkt szoktak kicsit kevesebbet mondani hogy amit mondanak az biztos úgy legyen. Egyszóval ez tök normális, de ha nagyon húzód akkor ajánlom hogy vegyél normális hűtőt hozzá.
2017. máj. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem szeretném huzni ez i sböven jó nekem, max késöbb egy normális hütövel
2017. máj. 5. 12:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindig többet mondanak, mivel még az azonos típusú CPU-k sem adnak le azonos teljesítményt.
2017. máj. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valamilyen okból rosszul olvassa ki BIOS-t, néha előfordul ilyen. Melyik bios verzió van fenn?
2017. máj. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
F4es bios van
2017. máj. 5. 18:54
 6/6 Gábor_79 ***** válasza:
Én is meglepődtem ugyanazzal a CPU foglalttal, mert nem húztam soha semmillyen hardverem órajelét. Szorzózáras i7-es. A szorzót felemeltem a lehető legnagyobbra. Lényeg az, hogy vígan megy [link]
2017. máj. 6. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!