Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri Billentyűzetet használt...

Brandon41 kérdése:

Megéri Billentyűzetet használtan venni?

Figyelt kérdés

2017. máj. 5. 18:34
 1/6 anonim válasza:
Szerintem érdemesebb beruházni mindig egy újra. Mert akkor ha valami baja van még garancia is van.
2017. máj. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg. Én egy keveset használt mechanikus klavit vettem a bolti árhoz képest ~33%-al olcsóbban. Nekem teljesen megérte.
2017. máj. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és mi a véleményetek a hama urage cyberboard billentyűzetről?
2017. máj. 5. 19:39
 4/6 anonim ***** válasza:

Passz.


Nálam 2 kategória játszik:

1. Olcsó 2 ezer forintos

2. drága, minőségi darabok, 30 ezer fölött.

2017. máj. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 MGéza ***** válasza:
Hogy mi a véleményünk a Hama termékeiről? Magyarországón ha jól emlékszem, a Médiamarkt hozta be. Gyakorlatilag kínai ebay, aliexpresses vackok átlogozva, gyenge minőségűek, ott sokkal olcsóbban beszerezhetőek hogy olyat akarsz. Én nem akarnék, sok a panasz a gamer cuccaik minőségére, tartósságára.
2017. máj. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nincsen szétkopva, szétmorzsázva, hajszálazva, miegymás, akkor megéri. De ha valami lepukkant valami, amiben még ott van a tavalyi szalámis pizza, akkor felejtős. Én is lehet inkább boltból vennék, 10.000 Ft alatt nem akkora tétel. Ha már komolyabb billentyűzet, akkor lehet megnézném a használt piacot, hogy van-e jó állapotban az, amit kinéztem.
2017. máj. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!