Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a videó kamu vagy hogy lehet?

Ez a videó kamu vagy hogy lehet?

Figyelt kérdés

[link]

Ezek valósággal lehetetlen hogy így menjen nem??

A g4560 rx470 duo-m viszi kb így


2017. máj. 7. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Abszolút nem. Teljesen jól prezentálja a videó a GTX950 teljesítményét. Én GTX960-at használtam alapórajelen és ennél picivel nagyobb teljesítményt értem el hasonló beállításokkal, szóval sztem, OK.
2017. máj. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De a mostani újnak mondtható gépem éppenhogycsak jobban viszi max átlag 45-50 ultrán és ez very high-on viszi 40-45-el!!

Akkor miert offolják szét az amd-t ha kb ugyan azt tudja??

2017. máj. 7. 22:32
 3/8 anonim ***** válasza:

Vannak fanatikus AMD rajongók, nem kell velük foglalkozni. Én GTX1070-et használok, de előtte volt vegyesen AMD és nVidia kártyám is és minddel meg voltam elégedve.

Az rx470 gyorsabb, mint a GTX950, viszont az FX-6300 szerintem gyorsabb processzor, mint a Pentium G4560 és a GTAV zabálja a processzort, szóval lehet ez van a háttérben, vagy drivereket kéne frissíteni, vagy újratelepíteni.

2017. máj. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem azt mondom hogy rosszul viszi csak hogy mindenki írja hogy u de jók ezek az intelel meg az új pentium procik és egy olcsóbb mint egy pentium proci és sokkal több éves is mégis kb azt tudja!!

Akkor miért ajálnja mindeki ezeket az intel procikat ha nem is olyan jók mint mondják?

Meg érdekes az is hogy a pentium g4560 játékban jobb mint egy fx8350 és alig jobb egy fx4300-tól...hogy is van ez??

2017. máj. 8. 12:26
 5/8 MGéza ***** válasza:
Nem meglepő dolog, van pár játék amely úgymond Nvidia kártyákra van optimalizálva. Bármilyen összehasonlítást nézel AMD vs Nvidia kártyáknál, szinte biztos lehetsz benne, hogy a GTA V alatt az Nvidia nyer, vagy ha gyengébb egyébként a többi tesztben, akkor is közelebb lesz mint várnád.
2017. máj. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Értem köszönöm a válaszokat!!

Csak fura hogy kiad az ember 150+k-t egy gépért még ezeket a mondhatni gagyi amd procit+valami olcsó lapot rohadt olcsón nem több az egész 50k-ból be lehet szerezni...

2017. máj. 8. 14:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Az Intel Pentium g4560 egyáltalán nem rossz gagyi proci, összességében szerintem jobb, mint mondjuk egy FX-6300-as AMD, mivel sokkal kevesebbet eszik, ezért kisebb tápellátás kell neki, meg 4 szálon tudja azért hajtani a játékokat, tehát egy viszonylag erős VGA-val, konzolok feletti játékteljesítményt érhetsz el vele.
2017. máj. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ezzel én is így vagyok csak egy régi fx proci szinte hozza a teljesítményét ami valjuk be érdekes azt nézve hogy mennyire ajánlják ezt a procit...

Legalábbis nekem igen!

2017. máj. 8. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!