Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lenovo Ideapad 700. Jó vétel...

Benceee1990 kérdése:

Lenovo Ideapad 700. Jó vétel lenne?

Figyelt kérdés
Laptop vásárlás előtt állok, már kinéztem magamnak egyet a neten, ami a következő lenne. LENOVO Ideapad 700: Processzor: Intel Core i7-6700HQ Kijelző: 1920 x 1080 (15,6" Full HD, IPS Matt kijelző) Memória: 8 GB RAM (DDR4) Merevlemez: 1000 GB (Ford: 5400RPM) Grafikus kártya: NVIDIA GeForce GTX 950M 4GB Operációs rendzser nincs. "Extrák": -Billentyűzet villágítás -Bluetooth -Gigabit LAN -HDMI -Kártyaolvasó -USB 2. 0 -USB 3. 0 -Webkamera -Wifi -Wifi 802.11 ac Van e a gépnek valamilyen gyengepontja szerintetek, elsősorban játékra és 3D tervezésekre használnám. Jó vétel lenne, vagy van benne valami buktató? radium.hu/lenovo-ideapad-700-12222. html
2017. máj. 9. 20:43
 1/4 A kérdező kommentje:
link a laptophoz: [link]
2017. máj. 9. 20:49
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha hosszú távra akarsz, akkor Thinkpadot nézegess. Ha meg 1 év múlva cserélnéd, akkor mindegy mit veszel, csak legyen meg a teljesítmény.
2017. máj. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A mostani laptopom 8 éves, ezt is úgy tervezem, vehetnék 3x annyiért, de nincs rá keret, meg nem is látom értelmét igazából. A kérdés az hogy milyen laptop szerintetek? Van valami buktatója, vagy sem?
2017. máj. 9. 21:13
 4/4 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem nincs. Mondjuk lenovoval még nem futottam lyukra, ellenben asussal már igen.


Annyi hogy a lenovók általában ha oprendszerrel vannak, akkor van rajtuk rejtett szerviz/visszaállító partíció, ami ezen nem lesz. Legalábbis a Think-nél így van.

2017. máj. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!