Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valakinek van tapasztalata a...

Valakinek van tapasztalata a Lenovo Y520-ról?

Figyelt kérdés

Ezt a laptopot nézem mostanában és eléggé megtetszett!


Előre is köszönöm a válaszokat!



2017. máj. 11. 11:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincs tapasztalatom vele csak meg szeretném jegyezni hogy gamer notik tényleg jók csak nem praktikusak illetve van pár hátrányuk (nekem egy acer vn7-792g-m van) pl a hűtés ilyen vékony kivitelben egyszerűen túl vékonyak és egy idő után bemelegszik bárki bármit mond.. és ha azon gondolkozol hogy milyen konfigban vegyed akkor az ssd-set ajánlom mert az nagyon sokat dog rajta (enyémben i5-6300hq 8gb ddr4 960m 256gb NVMe ssd és 1TB háttértár) és hát nem igazán érdemes nézküle venni már, ami még fontos lehet később az a wifi.. érdemes tudni hogy milyen van benne mert ha kártyát cserélsz benne akkor ugyebár ugrik a gari illetve ha ssd-t teszel bele otthon... nekem egy ssd bővítés 10k -volt úgy hogy meg volt már az ssd.

összegezve megérné egy asztali majd később venni egy ultrabookot vagy ha tényleg szükséges az erő akkor megpróbálnám én is csak ne feledd a 14 napos döntést hogy visszaküldheted !:D

2017. máj. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm szépen a választ!
2017. máj. 11. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!