Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit csinált a géppel a Driver...

Mit csinált a géppel a Driver Booster nevű program?

Figyelt kérdés
Tavaly vettem egy laptopot, Windows 10 már rajta volt. Néhány hete feltelepítettem az Advanced Care System nevű programot, hogy a felesleges fájlokat kitörölje a gépről. Ez sikerült is. Ez a program feltelepített csak úgy önmagától másik két programot is - az egyik neve a Driver Booster, a másik neve I Obit Uninstaller. A Driver Booster jelezni kezdte, hogy régiek a hardverek a gépen, és frissíteni kéne őket, és ott volt benne a programban a frissítési lehetőség, csak rá kellett kattintani. Olyanokat írt ki, hogy a jelenlegi hardverek nagyon régiek, és akkor elkezdtem emiatt frissíteni őket a programmal. Már hármat frissített, aztán amikor az utolsót frissítette, akkor egyszercsak hirtelen eltűnt a képernyőről a kép, és bejött egy sötét háttér. Nem kapcsolt ki a gép, hanem egy sötétség jött be. Na akkor megijedtem. Vártam, vártam, úgy körülbelül 3 percig. Semmi. Kikapcsoltam a gépet a kikapcsoló gombbal. Utána újra bekapcsoltam. Semmi baja nem volt. Minden ugyanúgy működik, de volt egypár malware a gépen, azt kiírtottam anti malware programmal. Akkor kiderült, hogy az Advanced Care System nevű programban is malware volt. Mert azt is kitörölte az anti malware program, amikor lefuttattam a malware keresést. Az I Obit Uninstaller-t nem törölte ki, és a Driver Booster-t sem. Légyszíves magyarázzátok el, hogy mi történt akkor, amikor a Driver Booster-el frissítettem a hardvereket, és bejött az a sötét képernyő, és eltűnt a kép? És olyankor mit kell csinálni, ha legközelebb ilyen lesz? Ki kell kapcsolni a gépet, mint ahogy én csináltam? Mondjuk én azt pánikból csináltam.... nem tudtam mit csináljak, már körülbelül 3 perce vártam, és még mindig az a sötétség volt a képernyőn. Ez normális amit a Driver Booster csinált? És miért csinálta? És mit kell ilyenkor csinálni? Egyébként Windows 10 van a laptopon.
2017. máj. 14. 10:34
 1/7 A kérdező kommentje:
A laptop márkája pedig Acer. Ha ez számítana valamit
2017. máj. 14. 10:39
 2/7 Bandi1214 ***** válasza:
Szerintem a videokartya drivert frissítette. Nem tudom hogy miért volt 3 perc nekem álltalában 3 mp.
2017. máj. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2017. máj. 14. 11:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Csinálsz rendszer visszaállítást és elfelejted a Driver Boostert és hasonló társait.
2017. máj. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Bandi1214 ***** válasza:
Az tény hogy vannak hibái a rendszernek(driver booster), pl. nálam hálókártya drivert frissített és utána nem volt internet, videokártya drivert is tönkretette. xd
2017. máj. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Drivert egy féle képpen szabad telepíteni: letöltöd a gyártó oldaláról és telepíted. Az összes ilyen driver varázsló vackot el kell felejteni, mert a 90%-uk hulladék malware.
2017. máj. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a válaszokat.
2017. máj. 14. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!