Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van magyar kiosztású mechaniku...

Van magyar kiosztású mechanikus billentyűzet?

Figyelt kérdés

Kb olyan 15-20k-ért keresek,nem feltétetlen márkás hiper szuper gémer billentyűzetet de lehetőleg magyar kéne.

Van ilyen?



2017. máj. 14. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez például Mechanikus és magyar kiosztású, bár nem nagyon ismerem.

[link]

2017. máj. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt én is néztem de sajnos csak a 8 "gamer" gomb a mechanikus...
2017. máj. 14. 20:26
 3/6 anonim ***** válasza:
2017. máj. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

COUGAR GAMING 450K

Ezt találtam csak de ez nem mechanikus csak valami hibrid mechanikus.

Ez mit jelent pontosam valaki aki ért hozzá felvilágosítana mert sajnos nem vagyok otthon ezekben...

2017. máj. 14. 21:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Ennyiért nincsen. Jelenleg a CHERRY MX-BOARD 3.0 a legolcsóbb magyar kiosztású mecha a piacon, 25 ezer körül. De ha tudsz gépelni, akkor mindegy, mi van a billentyűkre írva, a Windowsban átállítod a nyelvet, és máris magyar a billentyűzeted. Egy angol vagy német kiosztású Redragon K552 KUMARA-t már 10-12 ezerért be lehet szerezni.
2017. máj. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#4: "Hibrid mechanikus" = parasztvakítás. Ugyanúgy membrános az is, csak a billentyűkupak alá beraknak még egy műanyag bizgentyűt, hogy kattogjon. Kerülendő.
2017. máj. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!