Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Erről a monitorról mi a...

Corvin Ákos kérdése:

Erről a monitorról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

[link]

Megéri-e? Van-e jobb ebben az árban? Érdemes-e inkább IPS-es monitorba befektetni?



2017. máj. 16. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Már csak a kevés gari miatt sem venném meg. A TN panel meg még hab a tortán...
2017. máj. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Még arra is látok esélyt, hogy 28"-os méretben már egyenesen nézve is lesz egy kis torzítása a sarkak felé. Meg ha már 140-et fizetsz érte, legyen szép a képe.

Egyébként én nem vagyok a 4k híve. Windows alatt sok értelmét nem látom, mert mindent skálázgatni kell, cserébe felfalja a videokártyádat.

Akkor már egy 1440p-s monitorral jobban jársz.

2017. máj. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én alapból egy 1440p-s monitort néztem ki:

[link]

csak meg akadt a szemem a Samsungon is. (Amúgy nem nagyon vagyok a híve a Samsung márkának)

2017. máj. 17. 10:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Itt egy cikk, ami kb mindent elmond róla, ami fontos:

[link]

Egy nagyon részletes teszt is van róla:

[link]


Szerintem best buy monitor, nekem egyedül a 16:10 képarány hiányzik belőle. A Dell, mint márka is beton stabilan ott van a high-end monitorpiacon.



(Érdekesség, hogy a legtöbb monitorban maga a panel LG, vagy Samsung gyártmány márkától független. )

2017. máj. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!