Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol érdemesebb összerakatni...

Hol érdemesebb összerakatni egy gépet?

Figyelt kérdés

Eddig csak 2 boltnál láttam ilyen lehetőséget az ipon-nál is a pcx-nél.


Melyiknél csináltassam meg? árban majdnem ugyan ott vannak,csak valamiért nem merem megrendelni egyiknél sem mert egy több mint 300 ezres gépet raknék össze és félek hogy valamit elcsesznek benne rosszul kötnek össze valamit meg hasonlók

Valaki esetleg rendelet már gépet ezekből a boltokból?



2017. máj. 17. 00:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tőlük rendeltem hanem máshonnan de gyönyörűen összerakták az akkori "gamer" gépemet, vezetékeket magam sem csináltam volna jobban. Ezek elég nagy cégek, hozzáértőkkel, aligha fognak ők elcseszni valamit.
2017. máj. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én Pcx-től rendeltem két hete és nagyon jó munkát végeztek. Itt van pár vélemény még róluk: [link]

Nyugodtan rendelhetsz tőlük.

2017. máj. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Totál fölösleges pénzt fizetni ilyesmiért.

Manapság egy gépet egyszerűbb összerakni, mint a Lego-t, és még jó móka is, hogy magadnak kelted életre a gépet.

2017. máj. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

én gépet nem rakok magam össze még 1x,régebben próbáltam megrendeltem mindent de a végén kiderül hogy az i5 1150 foglaltú processzort nem támogatta az 1150es foglaltú alaplap,pedig utána olvastam müködni kellet volna neki de mégsem

inkább náluk derüljön ki ha valami nem jó és tudják cserélni ne nekem kelljen futkozni hogy adják vissza a pénzt

2017. máj. 17. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!