Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A 2016-os MacBookról van...

A 2016-os MacBookról van valamilyen tapasztalatotok? Hosszútávra jó választás?

Figyelt kérdés
sokat utazok, de egyéblként átlagos felhasználó vagyok. Net, filmnézés, mivel itt-ott fényképszerkesztés, ritkán Office, és kb havonta egyszer vágpok videót FHD felbontásban, max 10-15 perceset. Nem szoktam játszani, az említett feladatokat viszont szeretem, ha gördülékenyen tudom végezni. Alkalmas lenne számomra ez a gép egy m5-s, vagy m7-es processzorral? Esetleg ha szerintetek más jobb lenne, akkor nyugodtan javasoljatok. Eddig Windowsos voltam, de egyre jobban kezd tetszeni a Mac. És miután aki megpróbálja, az nem akar Winre visszatérni, foglalkoztat a téma, hogy vajon milyen lehet, tényleg olyan jó-e...
2017. máj. 18. 02:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ki tudsz békülni azzal, hogy egyetlen usb-c port van a gépen, akkor jó választás lehet. Ha nem, akkor árban és teljesítményben (retina felbontás nélkül) egy MacBook Air jöhet még szóba jelen pillanatban.
2017. máj. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha még nem vetted meg várd meg mit mutat most hétfőn az Apple. Nagyon valószínű , hogy minimális de lesz valami újítás macbook téren.
2017. jún. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2017. jún. 5. 01:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!