Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen videokártyát vegyek...

Milyen videokártyát vegyek 4K-s tartalomhoz?

Figyelt kérdés
Egy új PC-t vásárolok magamnak, és még nem döntöttem el, hogy milyen videokártya legyen benne. Ez lenne a gépem egyik legfontosabb eleme, de nem igazán értek a videokártyákhoz. Egy darab 4K-s monitort csatlakoztatnék hozzá DVI-n keresztül. Lehetőleg a 4K mellett fusson 60 fps-be is. Maximum 50-60 ezret költenék rá.

2017. máj. 20. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
4K tartalom alatt játékra gondolsz? Mert azt kb el is felejtheted, hogy 60ezerből, te 4k 60fps-t fogsz tolni.
2017. máj. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem játékra használnám, és nem is feltétlenül szükséges a 60 fps.
2017. máj. 21. 08:48
 3/4 anonim ***** válasza:
RX 480 vagy GTX 1060.
2017. máj. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igazából a grafikus mag is ad lehetőset a 4K-ra, ha jól tudom az 30FPS, de akkor már fölösleges 1060 meg ilyesmi, egy GTX 750Ti 4K 60FPS már megoldható, legalább is haverom úgy néz filmeket / videókat, azt tudom. De a helyedben egy GTX 1050Ti-t vennék, mert az még akár játékokra is jó, persze nem 4K-ban, de 60FPS megvan fullhd-n szép grafikán is. -És nyilván korszerűbb is.
2017. jún. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!