Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kb fél éve vettem egy Asus...

Menta Zoltan kérdése:

Kb fél éve vettem egy Asus ROG Strix GL502 es laptopot (8RAM, proci 2.6 ghz, vga gtx960m, lemez hitachi travel star 1tb. ) zerintetek kellene szervízbe vinnem vagy valamit állítanom rajta ha ilyen problémám van?

Figyelt kérdés
Nemrég megnéztem a lemez kondícióját ami 57%, ami szerintem egy ideig még jó ahogy írták máshol, viszont inditottam egy stress tesztet az aida64-el és a CPU hőmérséklet 4 perc alatt felment 97 fokra, ami szerintem nem egészséges még egy laptopnál sem főnleg hogy nem egy olcsó vacak és csak fél éve használom (megkímélten) szerintetek kellene szervízbe vinnem vagy valamit állítanom rajta?

2017. máj. 20. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenképp meg kellene nézetni, az a CPU hőmérséklet nagyon magas. Az is elgondolkodtató lehet, ha semmi behatás nem érte, hogy lett 57%. Ez nem normális egy fél éves gépnél. Az Asus szervíz egész komoly, regisztrálsz és viszik is a cuccot.
2017. máj. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos ez egy elég gyatra gép, gyenge hűtéssel. A 97 fok teljesen normális ennél, ennyit tud a hűtése. Más kérdés, hogy hosszú távon a melegedés ki fogja nyírni az alaplapot, de amíg tart a 2 év garancia, addig menni fog. Utána meg kuka, mert nem éri meg javítani. Legközelebb pedig kérj tanácsot hozzáértőktől, mielőtt gépet veszel, hogy ne kelljen ekkora tanulópénzt fizetni.
2017. máj. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!