Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Billenytyűzet takarítás: Ki...

Billenytyűzet takarítás: Ki szedtem, megmostam, megszárítottam, visszaraktam a billenytyűket a HELYÉRE, de nem müködött. Úgy ertem, hogy ha nyomtam egy b-t akkor nem történt semmi de azegyik pillanatban meg csak b-t spamelt. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

a billenytyűzet vízálló

billentyűzet márka: Asus Cerberus



2017. máj. 20. 22:43
 1/2 anonim ***** válasza:

nem kádba fürdetés jelenti a vizallosagot :D



amugy ugy mondom ezt, hogy en is furdettem meg már billentyut...

Egészen pontosan egy Acer 6512UV-t, bele kádba majd körömkefe.

Nem jósoltam neki sok jövőt, de nekiestem, majd alaposan kiráztam, vegul hősugárzó előtt szárítottam 2 napot, bedugtam és működött. Hangerő tekerő kicsit szarakodott, de megveregettem kicsit a billt és életre kelt az is :D

2017. máj. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem jól raktad össze. Ha ez is olyan, mint a hagyományos, hogy belül fólia rétegeken futnak az áramkörök, akkor figyelj arra, hogy a fóliák a megfelelő sorrendben legyenek, egymáshoz pontosan illesztve, és persze ne legyen közöttük víz, mert akkor összetapadnak.


Szedd szét újra, rakd össze gondosabban.

2017. máj. 21. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!