Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan lehet két külső HDD...

Hogyan lehet két külső HDD között effektíven másolni?

Figyelt kérdés

Két külső HDD között szeretnék sokat másolni, konkrétan lementeni és visszapakolni formázás után 2TB-ot. Megőrülök tőle. Elvileg mindkét HDD USB 3.0-ás, a MacBook-ban meg SSD van. Ha mindkettőt rákötöm, és a két HDD között másolnék, akkor kb 1GB-os folder 1 óra!!! Miközben, ha a foldert a gépre másolom az 10 másodperc, és onnan tovább kézzel megint kb. 10 másodperc. De nem tudom folderenként kézzel csinálni, mert sok folder van, és nekem automatikusan át kéne másolni egy éjszaka alatt, de így egy hónap alatt se megy át. Miért? Hogyan lehetne mégis?


ui: egyébként két HDD közötti másolást nem lehet valahogy közvetlenül megoldani gép nélkül, vgy valami erre a célra készített speciális eszközzel? Létezik ilyen?



2017. máj. 21. 01:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Ultracopier-t próbáltad? [link]
2017. máj. 21. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi, de mielőtt kipróbálnám elmondanát, hogy mit tud, amiért ez megoldást jelenthet?


Felismeri, hogy két külső HDD-ről vn szó, és ezért effektívebb úgy másolni, hogy megnézi mennyi szabad hely van az SSD-n és oda másol minden csomagot (a szabad hely méretének függvényében), majd azonnal továbbmásol, majd azonnal töröl, és azonnal kukát ürít és kezdi elölről? Ezt simán meg tudná csinálni egy script, és tök normális lenne, hogy egy másoló progi ezt tudja, de vanank kétségeim, és a leírásba semmit nem találtam, ami ilyesmi trükkre utalna, hogy ezért lenne jó a progi.

2017. máj. 21. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!