Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nincs hang a gépen, de miért!?

Matthew0220 kérdése:

Nincs hang a gépen, de miért!?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az lenne a problémám, hogy újraraktam a laptopot feltettem minden hozzávaló drivert, de a hang egyszerűen nem akar jó lenni rajta, a windows azt írja "Nincs hangkimeneti eszköz telepítve" de eszközkezelőbe van ráadásul még a hdmi-s hang se jó és még a kamera mikrofonját se érzékeli. A laptop egy Asus K43S-lenne. Képek: [link] [link] [link] [link]

2017. máj. 23. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
kamera nem hdmi-n csatlakozik. és úgy látszik mégsem telepítettél fel minden drivert.
2017. máj. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem írtam, hogy a kamera hdmi-n keresztül lenne csatlakoztatva, minden driver fent van ami kell, driver boosterrel is megnézettem, asus eredeti oldaláról szedtem le a drivereket...
2017. máj. 23. 18:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem XP-m van és ma tapasztaltam hogy egyes videófájlok hibás hangon játszódnak le. Ami tegnap még hibátlan volt. Valami vírusra gondoltam.
2017. máj. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ez friss windows, ebből újratelepítés lesz...konkrét erre csak ez az egy megoldás van :D
2017. máj. 23. 21:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Eszközkezelőben van hiány? Honlapról letöltött audio driver-t telepítetted?
2017. máj. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most ezt komolyan kérdezed? Szerintem valami baj van az értelmezéseddel... olvasd már vissza, amúgy igen honnan máshonnan, és nincs hiány az eszközkezelőben, valószínűleg csak szarul ment fel a windows a gépre
2017. máj. 24. 00:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!