Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Routerből vagy Switch-ből...

Routerből vagy Switch-ből lehet egyszerű utp toldót barkácsolni?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy van itthon mindkettőből egy ès ha megcsinálnám azt hogy kibelezem majd leforrasztom az utp portokat róla aztán kèt port lábait összeforasztanám rövid drótokkal úgy hogy mindkèt portnál ugyan oda forrasztanám a drótokat. Ez működne így sima toldókènt?

2017. máj. 24. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:
persze, miért ne működne? de ennyi erővel már 2 kábelt direktben is összeforraszthatsz, és akkor lesz még 2 működő hálózati eszközöd is bónuszba.
2017. máj. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Derwer ***** válasza:

Lehetni lehet csak értelmetlen.

1; aktív toldóként+elosztóként jelen állapotukban is használhatóak.

2; 100Ft egy erre a célra készített toldó elem...

[link]

2017. máj. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
4 drótot kell összecsavarni nem könnyebb? A zöldfehér, narancs, narancs-fehèr, zöld, ezeken megy az adat. Ezért nem kell belezni semmit.
2017. máj. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A csavargatás, forrasztgatás nem valami esztétikus, szóval én is a 100 Ft-os toldót ajánlom inkább.
2017. máj. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kacatosnál piacon van mindenfèle vacak, ott láttam nála ilyen dolgokat ès kábeleket is olcsón adja, nem darabra hanem fogok egy nagy szatyrot, telepakolom mindennel ès mond rá egy árat, általában 1000-2000 ft közt. Ès onnan vettem ezeket, de tápom nincs hozzájuk.
2017. máj. 24. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!