Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezek a játékok, ezen a configo...

Ezek a játékok, ezen a configon elmennek e?

Figyelt kérdés

Sziasztok érdekelne, hogy a witcher 1, witcher 2, és a incredible adventures of van helsing, valamint a lineae 2 mmorpg elmegy e a feltüntetett configon, 60 állandó fps-sel.


b250 alap

rx4704gb vidi kari 1256 mhz

2x4gb ram 2400mhz

g4560

550w táp

win7


2017. máj. 24. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:

El, mindegyik ősrégi játék ehhez a géphez képest.


A tápod jól válaszd meg, egy minőségi 350W-os bőven elég lenne, helyette ne vacak 550W-ost vegyél ami idővel tönkreteszi magát és mindent. 550W-os normális tápok 20k körül vannak árban.

2017. máj. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 Szia. Sajnos forrásbeli lehetőségek miatt, 10+ évig használtam a számítógépemet, és most lett lehetőségem új számítógépre. Így tudom, hogy ezek ősrégi játékok, viszont sajnos többsége nekem újnak számít, legalábbis használt szerint, nem volt lehetőségem eddig játszani őket, pedig nagyon szerettem volna. Köszönöm az építő jellegű hozzászólásodat.
2017. máj. 24. 20:41
 3/5 A kérdező kommentje:
A táp fsp rider 550w, már sajnos megtörtént a megvásárlása, 20 ezernél kicsit drágábban vettem, sajnos azóta tudom, hogy kicsit réginek számít, de sajnos nem néztem utána eléggé, csak miután meglett, ez az én hibám, Remélem azért nem lesz gond vele.
2017. máj. 24. 20:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem lesz vele gond, mert közel se fog annyit fogyasztani a konfigod, hogy probléma lehessen, bár tényleg elég középkategóriás táp.


Egyébként a géppel simán megpróbálhatod még a Witcher 3-at is, High-Ultra beállításokon még abban is meg lesz a fix. 60 FPS-ed.

2017. máj. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
5-6 ezerrel olcsóbban jobbakat kapni nála, de ez azért van mert elavult azokhoz képest és beragadt az ára. Ettől még nem veszélyes csak rossz ár/értékű.
2017. máj. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!