Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » MSI K9N Ultra MS-7250 VER: 2....

Janek89 kérdése:

MSI K9N Ultra MS-7250 VER: 2. 0 -ás alap lap amibe le kapcsol villogo powerled megoldás?

Figyelt kérdés
A probléma az lenne vele hogy bekapcsol minden jó egyet csippan (utána néztem azt jelenti minden rendben) de rendszer telepítéskor csak úgy le kapcsol és villog a power led, táp le aztán vissza elindul megint. Hőmérséklet 38-40°C. Raktam be gyengébb processzort azzal le fut a telepítés több órán keresztűl megy is aztán ugyan az. Ameikkel szeretném le huztam annak is az órajelét ugyan ugy be tőlt minden csak ugye ez manapság már kevés. Amit észre vettem pcie csatlakozó alati hütö borda elég izmosan felmelegedik hirtelen utánna kapcsol le. Le het ezzel valamit kezdeni vagy kuka az alap lap? Bios legújabbra frissítve . Config: MSI K9N Ultra MS-7250 VER 2. 0 Cpu AMD Athlon 64 x2 3 ghz RAM 8GB DDR2 video Geforce GT 220 512MB Több cpu val próbáltam mindel úgyan ez, minél kisebb a teljesítmény annál tovább bírja ki kapcsolás nélkül.

2017. máj. 26. 10:18
 1/1 A kérdező kommentje:
szerk újrapasztáztam hömérsékletek jók és még mindig ki kapcsol...
2017. máj. 26. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!